Translate
Post view

Chodzenie nago, pomoże zakończyć problem z ciążami nastolatków... twierdzą brytyjscy naturyści

Naturyści na wyspach uważają, że rodzice zaniepokojeni narażeniem dzieci na obrazy seksualne są sami winni ich molestowaniu.

  • Szokujący raport wydany przez British Naturism "pruderia" a "wykorzystywanie dzieci"
  • Grupa rozpoczęła w ten sposób kampanię rekrutacyjną, aby przyciągnąć do siebie więcej kobiet
  • W kampanii wzięły udział wszystkie Kluby naturystyczne w całej Wielkiej Brytanii
  • Chcą, aby dzieci wychowywały się w środowisku naturystycznym, aby mogły uczyć się prawidłowego zrozumienia nagości

Naturystyczny spacer we dwoje 

 

Problemy napotykane przez dzisiejsze nastolatki, takie jak ciąże nastolatków i obsesje na punkcie pornografii, można rozwiązać, umieszczając dzieci wśród nagich ciał, zgodnie z ruchem nudystów. Chociaż wielu rodziców obawia się o to, w jakim stopniu dzieci są obecnie narażone na seksualne obrazy, to "pruderia" jest "formą krzywdzenia dzieci", mówi nowy, szokujący raport British Naturism. Grupa zmaga się z wyzwaniem przyciągnięcia do siebie kobiet i rozpoczęła kampanię rekrutacyjną.

 

Tylko 40 procent naturystów w Wielkiej Brytanii to kobiety, a w klubach naturystycznych w całym kraju trwa seria wydarzeń, które mają zachęcić kobiety do tej formy wypoczynku w pierwszej kolejności. Rekrutacja jest skierowana szczególnie do matek z dziećmi w wieku szkolnym. Nowe wytyczne na stronie grupy zawierają porady dla mężczyzn, którzy nie potrafią przekonać swoich partnerek, aby przyszły z nimi wypoczywać nago, i promuje "system koleżeński", w którym kobiety mogą rozbierać się i przebywać na początek z samymi paniami.

 

Podziwianie krajobrazu

 

Andrew Welch, rzecznik British Naturism, powiedział:

"Naturyzm bardziej intuicyjnie odwołuje się do mężczyzn i mamy nierównowagę płci. Myślimy, że mamy obowiązek pomóc kobietom we współczesnym świecie, w którym tak wiele kobiet jest zaniepokojonych problemami z obrazem swojego ciała, co wywiera na nie dużą presję. Jest to dla nas okazja, aby powiedzieć, że tutaj jest coś, co może rozwiązać twoje problemy." 

British Naturism zachęca młode kobiety do uczenia się akceptowania swojego ciała i wyglądu, i krytykuje szkoły, które zakazują krótkich spódnic. 

"Końcowym rezultatem wydłużającej się spódnicy jest burka" - czytamy w raporcie.

Edukacja seksualna w Wielkiej Brytanii również jest pod ostrzałem. Zdaniem naturystów, uczenie się o swoim ciele i seksie, "powinno się odbywać poprzez wychowanie dzieci podobnie jak to się dzieje w środowisku naturystycznym, gdzie aseksualność nagiego ciała jest kluczowa".

 

Raport kończy się stwierdzeniem, że "pruderyzacja" społeczeństwa jest narastającym i poważnym problemem, który może prowadzić do "większej seksualizacji i przemocy".

 

źródło: https://www.dailymail.co.uk/news/article-3625617/Go-naked-end-teen-pregnancies-say-naturists-Group-claims-parents-concerned-children-s-exposure-sexual-images-guilty-child-abuse.html

Admin 28.02.2019 0 76
Podobne Newsy
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
2 votes
Recommend
Categories
Books (5 posts)
Lifestyle (7 posts)
Nagie protesty (1 posts)
Nagie wędrowanie (1 posts)
Naturism Australia (3 posts)
Naturism Germany (1 posts)
Naturism in Israel (1 posts)
Naturismo España (1 posts)
Naturizam Hrvatska (2 posts)
Naturyzm Polska (10 posts)
Naturyzm w mediach (1 posts)
Prawo (3 posts)
Rankingi (2 posts)
Ruch naturystyczny (6 posts)
USA (1 posts)
Zima (1 posts)
Znane osoby (1 posts)
Naturyści pozdrawiają
Loading...
Loading...
Loading...