Translate
Widok postu

Naturystyczne plaże w Grecji: Co musisz wiedzieć (część 1)

Grecja jest jednym z najlepszych miejsc dla naturystów

Wyobraź sobie, że leżysz na wygodnej, piaszczystej plaży, gdzie małe fale chłodnego morza rozbijają się na bosych stopach, delikatnie je masując. Słońce łagodnie ogrzewa Twoje ciało, a delikatny, chłodny wietrzyk delikatnie owiewa powierzchnię Twojej nagiej skóry.

Ta łagodna forma relaksacji może być tylko równa medytacji - kiedy ciało rezonuje z tą samą częstotliwością i rytmem co umysł. Podczas pływania w ciepłym morzu, gdzie czujesz tylko czystą wodę delikatnie pluskającą wokół Ciebie. Doskonale czujesz, że woda dosłownie zmywa wszelkie ślady stresu z Twojego umysłu. To naprawdę naturalny sposób na relaks.

Tak właśnie wygląda naturystyczny wypoczynek w Grecji - cudowne, naturalne uczucie, które gwarantuje relaks kobietom i mężczyznom z całego świata. Rosnąca liczba osób odwiedzających plaże naturystyczne w Grecji i innych podobnych miejscach świadczy o tym, że jest to doskonała forma wypoczynku. Już starożytni Grecy uznawali nudyzm - nie tylko ćwiczyli nago wszystkie swoje sporty i gry, ale także rzeźbili ciekawe nagie posągi. Do tej pory nowożytni Grecy nie porzucili tej tradycji. Dzięki swojej wspaniałej gościnności są bardzo tolerancyjni dla naturystów i nudystów.

Dalszą część wpisu (w jęz. angielskim) o naturystycznym wypoczynku w Grecji możesz przeczytać na: https://naturistsholiday.wordpress.com/2014/02/12/naturist-beaches-in-greece-what-you-need-to-know-part-1/

 Grecja to doskonałe miejsce na naturystyczne wakacje

Naturyzm-Polska 17.01.2018 0 177
Podobne Newsy
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Ocen
1 głosy
Poleć
Kategorie
Ecology (1 posty)
Lifestyle (1 posty)
Music (1 posty)
Naturism in Europe (1 posty)
Naturism in Greece (1 posty)
Naturisme France (1 posty)
Naturismo España (1 posty)
Naturyzm Polska (30 posty)
Nudity in art (1 posty)
RPA (1 posty)
Ruch naturystyczny (9 posty)
Twitter News (1 posty)
USA (1 posty)
Naturyści pozdrawiają
Loading...
   
loading...