Translate
Widok postu

Niemieccy nudyści zmartwieni otwartym w pobliżu ich klubu, ośrodkiem dla uchodźców

Nudystom w Niemczech powiedziano, aby "ukrywali się", gdy w pobliżu ich klubu zostanie otwarty ośrodek dla uchodźców

Członkowie Stowarzyszenia Sportów i Rodzin Naturystów Moritzburg we wschodnich Niemczech poprosili o fundusze na budowę ogrodzenia chroniącego ich przed oczami mieszkańców nowego ośrodka dla uchodźców. Zamiast tego otrzymali list od władz mówiący, że nie będą już mogli pozwolić sobie na nagie kąpiele w jeziorze, które oddziela ich nagi raj od nowego centrum dla uchodźców który kosztował 1,2 miliona euro.

Niemieckim nudystom zabroniono nagich kapieli

foto: express.co.uk

Nudyści twierdzą, że ich styl życia legł w gruzach. Ich klub, znajdujący się na terenie dawnego ośrodka wypoczynkowego dla pracowników porcelany w Meissen, istniejący od 1905 roku - jest w tej chwili zagrożony przez urzędników, którzy nie chcą urazić nowych przybyszów.

"Nie wiem, czy było to mądre, aby założyć tu ośrodek dla uchodźców", powiedział Pan Petra, 70-letni skarbnik klubu. Wielu naszych członków martwi się o przyszłość spędzania wolnego czasu na naszym terenie w sąsiedztwie budynku po drugiej stronie jeziora. Teraz mówią, że nie możemy pływać nago i przysłali nam jakieś instrukcje w kilku językach na laminowanej tablicy".

Publiczne łaźnie również stały się punktem zapalnym w niemieckim kryzysie uchodźców, gdyż muzułmańscy mężczyźni odwiedzający te miejsca zostają pobudzani na widok skąpo ubranych kobiet a ich widok tylko w stroju kąpielowym uznają za zaproszenie do seksu. Wiele basenów w całym kraju zmuszono do umieszczenia tablic ostrzegawczych dla klientów, które informują, że strój typu bikini może być "zaproszeniem" dla zbyt pobudzonych mężczyzn emigrantów.

"Nad jeziorem w Radeburgu znajduje się 112 azylantów. Potrzebujemy tego budynku - powiedział rzecznik władz lokalnych. Nie ma innej alternatywy"

Urzędnik powiedział, że przepisy dotyczące swobodnej nagiej kąpieli rzeczywiście obowiązywały tutaj od lat ale z chwilą otwarcia ośrodka dla azylantów, obecnie muszą się zmienić w celu uniknięcia ewentualnych incydentów.

Ponad 400-tu członków klubu nudystów nadal jednoczy się w determinacji, aby móc kontynuować nagie pływanie w jeziorze a władze lokalne zaoferowały, że skonstruują jakiś ekran od strony budynku dla azylantów, aby uniemożliwić ich mieszkańcom widok na entuzjastów nagich kąpieli.

Na podstawie: www.express.co.uk/news/world/681783/germany-nudists-cover-up-asylum-seekers-migrant-centre-opens

Naturyzm-Polska 28.08.2017 2 130
Podobne Newsy
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  Krzysiek66: 
   

  Dziwne ,że nie wieszają napisów w języku uchodźców informujących o nakazie szanowania naszego (europejskiego) stylu życia., oraz ostrzeżenia o srogich karach w razie jego naruszenia.

   
   06.09.2017 
  0 punktów
   
 •  Damian: 
   

  No to mają przerąbane...

   
   29.08.2017 
  0 punktów
   
Ocen
0 głosy
Poleć
Kategorie
Ecology (1 posty)
Lifestyle (1 posty)
Music (1 posty)
Naturism in Europe (1 posty)
Naturism in Greece (1 posty)
Naturisme France (1 posty)
Naturismo España (1 posty)
Naturyzm Polska (30 posty)
Nudity in art (1 posty)
RPA (1 posty)
Ruch naturystyczny (9 posty)
Twitter News (1 posty)
USA (1 posty)
Naturyści pozdrawiają
Loading...

Sponsored
Loading...