Translate
Widok postu

Odważ się na wakacje bez ubrania!

Nagie wakacje? A dlaczego by nie?

Sezon urlopowy dawno już się skończył, ale to nie znaczy, że czas zapomnieć o letnim wypoczynku, przecież można już planować, kolejne wakacje. A Ty snujesz już jakieś plany? Gdzie planujesz wyjechać w przyszłym sezonie?

Naturystka podczas swoich wakacji

foto: ua-reporter.com

Domki we Francji? Willa w Hiszpanii? Camping we Włoszech? "All-inclusive" na Karaibach? Mmmm - OK, ale co powiesz na coś innego? Urlop, który może wydawać się trochę "ryzykowny" i taki, który, gdy jest sugerowany większości ludziom, powoduje u nich najpierw śmiech a później przerażenie. Wakacje dla naturystów?! Tak - wakacje dla naturystów. Te, na których ludzie spędzają większość swojego dnia leniuchując na słońcu i pływając bez ubrania. Jest to poważna sugestia, więc proszę, nie przestawaj czytać!

Dla wielu ludzi myśl o byciu nagim "w całej ich chwale" jest ich wyobrażeniem piekła na ziemi. "Wszyscy będą się na mnie gapić"; "Nie jestem już młody i piękny"; "Jestem gruby!" To tylko niektóre ze standardowych reakcji, jakie natychmiast pojawiają się przy sugestii wakacji dla naturystów. Jak można sobie wyobrazić, mężczyźni martwią się, że będą miały miejsce "porównania wizualne" dotyczące pewnej części ich anatomii, a dla kobiet to stare pytanie: "Czy mój tyłek nie jest za duży? i "A jak będą porównywać moje cycki"?

Lęk całkowicie nieuzasadniony

Drogi czytelniku, przyjmij nasze zapewnienia, że Twoje lęki są całkowicie nieuzasadnione! Tak, wiemy, że nadal będziesz mieć te lęki, mimo naszego zapewnienia - ale tak naprawdę są one całkowicie pozbawione podstaw. Każdy, kto wybiera się na wakacje "naturalne", dąży do tego, by cieszyć się wolnością od codziennych ograniczeń związanych z ubraniem, a nie porównywać swoje ciała z innymi wczasowiczami. Czy kiedykolwiek kąpałeś/aś się nago w basenie lub w morzu/jeziorze/rzece? Jeśli nie, to zapewniamy Cię, że jest to najcudowniejsze, przyjemne i wyzwalające doświadczenie. A jeśli zrobiłeś/aś to kiedyś dla hecy/zabawy/zakładu, czy jeszcze z innego powodu - pewnie pamiętasz te niesamowite uczucie? Czy nie chciałbyś/aś zrobić tego ponownie?!

Opalanie się bez ubrań jest po prostu cudowne i całkowicie wyzwalające. A na koniec wakacji, drogie Panie, całe ciało równo opalone. Nie ma nigdzie białych śladów i to całkowicie bez pomocy solarium czy kabiny natryskowej! Ba, i o wiele zdrowiej.

Bez ubrań wszyscy są równi. Nikt nie próbuje porównywać kogoś z innym, poprzez ocenę jego ubrania, czy biżuterii jaką nosi. Nagle rozmawiasz z kimś z Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec lub gdziekolwiek indziej jesteś! A fakt, że Ty i oni nie macie ubrań, nawet nie przyjdzie Ci do głowy! Obiecujemy Ci to!

Naturyzm-Polska 03.12.2017 0 335
Podobne Newsy
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Informacje o wpisie
03.12.2017 (320 dni temu)
Ocen
0 głosy
Poleć
Kategorie
Ecology (1 posty)
Lifestyle (1 posty)
Music (1 posty)
Naturism in Europe (1 posty)
Naturism in Greece (1 posty)
Naturisme France (1 posty)
Naturismo España (1 posty)
Naturyzm Polska (30 posty)
Nudity in art (1 posty)
RPA (1 posty)
Ruch naturystyczny (9 posty)
Twitter News (1 posty)
USA (1 posty)
Naturyści pozdrawiają
Loading...

Sponsored
Loading...