Widok postu

Przyszedł na plażę nudystów... żeby nagrywać filmy!

Spacerował po plaży nudystów i nagrywał telefonem komórkowym nagich ludzi. Amator nagości tłumaczył, że robił sobie pamiątkowe zdjęcia z urlopu

Jak donosi strona kamienskie.info, we wtorek po południu na plaży nudystów pojawił się mężczyzna, który filmował opalających się plażowiczów. 59-letni mężczyzna został zatrzymany przez przebywające na plaży osoby, które zwróciły uwagę na jego nietypowe zachowanie.

Zanim na miejsce przybyła policja, do tego czasu amator nagich fotografii zdążył jednak wykasować z telefonu nagrane materiały, a swoje zachowanie tłumaczył chęcią zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z wakacji. W związku z brakiem jakichkolwiek dowodów mężczyzna nie został zatrzymany.

Podglądanie na plaży

źródło: szczecin.eska.pl/newsy/przyszedl-na-plaze-naturystow-zeby-nagrywac-filmy/541176

Naturyzm-Polska 18.08.2017 1 55
Podobne Newsy
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  Enceladus: 
   

  Jakim brakiem dowodów!?!?!?

  To policja nie wie jak odzyskać usunięte dane z nośników? Przecież to dziecinnie proste! Takie dane odzyskuje się w warunkach domowych. Tym bardziej nie jest to problem dla profesjonalnych laboratoriów specjalizujących się w odzyskiwaniu danych.

  Mniejsza o szczegóły jak policja ma postępować z dowodami przestępstwa. Fakt, że skasowane filmy i zdjęcia są, a już na pewno były do odzyskania.

   
   20.08.2017 
  0 punktów
   
Ocen
0 głosy
Akcje
Poleć
Kategorie
Music (1 posty)
Naturyzm Polska (30 posty)
Nudity in art (1 posty)
RPA (1 posty)
Ruch naturystyczny (1 posty)
Twitter News (1 posty)
Loading...
Naturyzm Google+