Artykuł

Para nagusów na sawannie

                                                                                foto: honoranddaring.com

Głos amerykańskiego lektora, który wprowadza w akcję programu, brzmi tak złowieszczo, że widzowie gotowi są potraktować ten serial poważnie: "Jedna kobieta i jeden mężczyzna, oboje doświadczeni już w sztuce przetrwania, zdecydowani na ostateczny sprawdzian swoich umiejętności. Bez jedzenia, wody i ubrań".

Już sam tytuł programu "Naked and Afraid" ("Nadzy i przerażeni"), zrealizowanego przez Discovery Channel, gwarantował, że wrześniowa gala wręczenia nagród Emmy nie odbyła się bez żartów na ten temat. A jednak od samego początku emisji, "Nadzy i przerażeni" był najchętniej oglądanym programem w amerykańskich kablówkach. Jak zauważył "Entertainment Weekly": "Niespodzianka! Faceci kochają surwiwal na golasa"

Producenci, rzecz jasna, robią wszystko, by program był bardziej sexy. Mimo wszystko program "Nadzy i przerażeni" jest prawdopodobnie i tak bardziej podniecający dla widzów - mocno sfrustrowanych natrętną elektroniczną mgłą - niż dla samych uczestników. Tylko że nieustannie pokazywana nagość szybko zaczyna nudzić - o czym przekonywały się całe pokolenia gimnazjalistów, polujących na podniszczone egzemplarze czasopisma dla naturystów "Health & Efficiency". Najpierw przez skromność, a potem z nudów, uczestnicy programu bardzo rzadko zerkają na ciała swoich towarzyszy niedoli.

Discovery na pewno liczył na coś więcej. Producentom z pewnością zależało na tym, by widzowie spodziewali się, że brutalna przygoda jednak zamieni się w "Love Island", tyle że w wersji bez celebrytów.

Czytaj cały artykuł na: polskatimes.pl

Więcej filmów i o samym programie na www.discovery.com

 

13.05.2016
 
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Akcje
Poleć
Naturystyka to jest to!
Oceny
0 głosy

Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More

Naturyzm Google+