Photos
Description

Ognisko rozpoczynające sezon naturystyczny na N plaży nad Turawą

Termin: niedziela 08.04.2018 (chyba, że będzie padać deszcz / śnieg :P to przełożymy)

 

Godzina: ok. 12:00

 

Miejsce: plaża N w Turawie

 

 

Zabierzcie prowiant, coś do picia, krzesełka, jakieś worki na śmieci i dobry humor. :wink2:

 

Zapraszamy Wszystkich starych i nowych bywalców. Szczególnie osoby, które nie są jeszcze przekonane do naturyzmu, a chciałyby najpierw zobaczyć miejsce i poznać ludzi zanim zdecydują się pojawić na plaży w sezonie.

Golasowanie możliwe tylko dla morsów (a są wśród nas tacy) no chyba, że pogoda będzie supeł łaskawa i pozwoli na plażowe rozpoczęcie N sezonu (a było tak rok temu 1 kwietnia, że dało radę rozpocząć sezon plażowaniem)

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
 •  mi_chal: 
   

  W niedzielę dzięki sprzyjającej aurze mogliśmy się cieszyć naprawdę dość pokaźną frekwencją, było nas ~35-40 osób. Tak na moje połowa bywalców plaży no i nowe osoby, które mamy nadzieję, że wpadną na plażę kiedy pogoda będzie dla wszystkich bez wyjątku do plażowania.

  Moim skromnym zdaniem mamy świetną miejscówkę, na której panuje swoisty mikroklimat, otóż jesteśmy osłonięci od wiatru znad jeziora przez roślinność i kiedy nad brzegiem hulał istny sztorm jak na warunki turawskie (wędkarze za parasolem od strony wiatru siedzący w kurtkach) to u nas na piasku/krzesełkach wylegiwali się nadzy plażowicze :) Także było kilkoro śmiałków, którzy weszli do wody...brrrr ale to te osoby, które w zimie morsują.

  Także jeśli niebo jest w przynajmniej 80% bezchmurne to +20 w cieniu wystarcza na opalanie się. Jeśli wieje naprawdę mocny wiatr - wtedy przydaje się parawan.

  Aktualna pogoda z kamerką online na jezioro (~1000m od naszej plaży) jest dostępna pod adresem

  https://airmax.pl/kamery/turawa

  ps. chyba nadal nie działa na smartfonach

  Także dziękujemy wszystkim za obecność na ognisku

   
   10.04.2018 
  1 point
   
Information
mi_chal
Sezon N 2018 jednak trwa nadal :)
Plaża N Turawa, Opole, Poland
Date start08.04.2018 16:00
Date end08.04.2018 12:00
Rate
3 votes
Recommend
Loading...
   
loading...