Photos
Description

Cześć,

Tak się złożyło, że mamy jedną wolną kabinę i jeśli znajdą się mili naturyści chcący z nami popłynąć, to możemy zaoferować miejsce na jachcie. Sami jesteśmy dwiema parami, wśród nas jest doświadczony kapitan. Jest to już kolejny nasz rejs w Chorwacji w tym składzie.

 

Rejs zaczyna się i kończy w Trogirze w pobliżu Splitu. Zaokrętowanie w sobotę 30-tego czerwca, kabina jest wolna do soboty 7-go lipca. Mamy zarezerwowany 11-metrowy, dobrze wyposażony jacht Sun Odyssey 36i z roku 2008. Jacht mieści teoretycznie 8 osób w trzech 2-osobowych kabinach i dwie osoby w salonie. My żeglować będziemy najwyżej w 6 osób a więc wygodnie, bez ścisku.

Rejs jest typowo turystyczny i rekreacyjny. Trasa jest łatwa i malownicza, zarówno dla tych osób, które chcą spróbować po raz pierwszy jak i tych bardziej doświadczonych. W czasie rejsu odwiedzić chcemy okoliczne wyspy z malowniczymi zatokami, w których będzie na pewno wiele okazji do kąpieli – oczywiście w strojach organizacyjnych. Na jachcie również w miarę możliwości nosimy stroje organizacyjne. W trakcie rejsu odwiedzimy takie wyspy jak Brać, Hvar, Vis, planujemy odwiedzić jaskinie na wyspie Biśevo a więc nie zabraknie zwiedzania i możliwości oglądania Chorwacji z perspektywy morza, niedostępnej dla "szczurów lądowych" laughing.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych odpoczynkiem na łonie natury, z dala od zgiełku zatłoczonych plaż, w miłej atmosferze dzikich zatoczek, amatorów wiatru we włosach i spokojnej, niespiesznej włóczęgi,  przerywanej zwiedzaniem pięknych zabytkowych wyspiarskich miasteczek południowej Chorwacji. Czeka Was niepowtarzalna przygoda bez względu na to czy umiecie żeglować czy jeszcze nie mieliście okazji. Często żeglowaliśmy towarzystwie dzieci. Jacht może zabrać na pokład osiem osób, więc rodzina z dziećmi jest również mile widziana.

pozdrawiamy wszystkich naturystów,

 

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Information
Date start07.07.2018 12:00
Date end30.06.2018 14:00
Rate
3 votes
Recommend
Loading...
Loading...