Zdjęcia
Opis

Oto jedno z miejsc z którego korzystają czescy naturyści. Czechy w porównaniu do Polski to kraj w którym naga rekreacja jest dobrze rozwinięta.

Miejsce nad zbiornikiem wodnym koło dużej zapory. Cała okolica to romantyczne miejsce dla turystów, a szczególnie rowerzystów. Naturyści opalają się na półwyspie przy dopływie Černej Nisy, po przeciwnej stronie tamy. Samo miejsce nie jest łatwo odnaleźć, ponieważ nie prowadzi do niego żadna droga dojazdowa a tylko ścieżki, które są wąskie i nieprzejezdne czasami nawet rowerem - dziury, nierówności, korzenie. Kto jednak nie ma ochoty szukać tego ukrytego miejsca, może cieszyć się słońcem i wodą, praktycznie wszędzie. Mimo że w pobliżu przebiega brzegiem szlak turystyczny, to nigdzie nie ma problemu, aby znaleźć dogodne miejsce na kąpiel lub na opalanie osłonięte przed turystami, którzy są w drodze na szlaku.

Należy zauważyć, że miejsce to znajduje się na obszarze chronionym, a zatem powinniśmy również odpowiednio się tam zachowywać.

 

(GPS: 50.822756, 15.138847)

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
Głosuj
8 głosy
Poleć

Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More

Naturyzm Google+