Description

Naturist Friends of Quebec

Odkryj naturyzm w Quebecu, od Montrealu po Mauricie. Les Amis Naturistes to miejsce promujące wypoczynek bez ubrań w Quebecu i całej Kanadzie

 

Jeśli szukasz centrum naturystycznego, bezpłatnej plaży, na której naturyzm jest dozwolony lub informacji na temat działalności naturystycznej zorganizowanej w Quebecu, znajdziesz się we właściwym miejscu! Możesz także dołączyć do tamtejszej społeczności, aby tworzyć nowe kontakty lub po prostu wymienić się poglądami na ich forum.

 

Naturyzm w Kanadzie jest wciąż popularny. Podczas najpiękniejszych letnich dni w Oka ponad 500 osób w różnym wieku i narodowości cieszy się słońcem bez centymetra tkaniny na skórze. Widoczna jest zmiana pokoleniowa. Wielu młodych ludzi i całe rodziny regularnie odwiedza plażę Oka, a zimą popularna działalność Quebec Federation of Naturism poświęcona rodzinom.

 

Naturyzm i nudyzm w Kanadzie - Découvrir le naturisme au Québec, de Montréal à la Mauricie

 

Społeczność Quebec wydaje się być raczej obojętne na wypoczynek bez ubrań. Być może dlatego, że nasze tamtejsze społeczeństwo, ma długie katolickie tradycje i nie przygotowywało ludzi do zdrowej akceptacji ciała przez narzucanie mu wiary, że wszystko, co związane z ciałem, jest grzeszne, i że się boi innym powiedzieć, że tak nie misi być. Może dlatego, że wstydzi się rozmawiać o tym ze swoimi znajomymi. A być może dlatego, że dla niektórych jest to sposób na poświęcenie czasu tylko samemu sobie, praktykowanie introwersji i refleksji. Może próbują odpoczywać naturystycznie tylko z najbliższymi przyjaciółmi. Przyczyny uprawiania naturyzmu są tak liczne, jak liczna jest liczba praktykujących.

 

Kanadyjskie ostre zimy nie pomagają w wypoczynku bez ubrań. Według Google i ich danych analitycznych liczba wyszukiwań hasła "naturysta", a także odwiedzin na stronach tego typu zmniejsza się między wrześniem a marcem, a zainteresowanie tematem powraca powoli od kwietnia, aby osiągnąć maksimum w czerwcu i lipcu.

 

Mimo to naturalizm żyje i ma się dobrze w Quebecu i potrzebuje tylko niewielkiej pomocy w jego rozwoju. Cel Naturist Friends jest prosty: stać się siłą promocyjną dla ruchu naturystów. Miejscem do informowania, wymiany doświadczeń i organizowania spotkań. Miejscem do wspólnej pracy, w kierunku osiągnięcia wspólnego celu jakim jest: naturyzm.

 

Więc zostaw ubrania w szafie i witaj w domu!

Miłej wizyty!

 

site: http://les-amis-naturistes.com/forum/

Image
0 votes
99
Recommend
Loading...
loading...