Description

What's On - a world of naturist events

Wspólne przedsięwzięcie magazynu H&E Naturist i międzynarodowych specjalistów od marketingu Yellow Kite, www.NaturistTravel.net, uzupełnia istniejącą stronę H&E i skupia się wyłącznie na podróżach naturystycznych i noclegach naturystycznych na całym świecie.

 

Zawiera kompleksowe profile miejsc naturystycznych i usług, wraz ze szczegółowymi ofertami specjalnymi, promocjami i wydarzeniami, promowane za pośrednictwem PR, redakcji, reklamy, mediów społecznościowych i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, aby zapewnić wysoką pozycję w rankingu Google. 

With its focus on naturist travel options and naturist accommodation worldwide, NaturistTravel.net is brought to you by H&E naturist - the world leading naturist publication 

Osobiste profile marketingowe na stronie internetowej mają formę kompleksowego przeglądu usług i udogodnień, które oferuje oferuje ośrodek, wraz z pełnymi danymi kontaktowymi, galerią zdjęć i banerami promocyjnymi łączącymi się bezpośrednio z witryną internetową ogłaszającego. Oferuje również możliwość uruchamiania specjalnych ofert i promocji oraz publikowania nadchodzących wydarzeń, takich jak warsztaty, zajęcia, dni otwarte itp.

 

Statystyki strony internetowej: są one stale monitorowane i zwiększają się z dnia na dzień. Aktualne statystyki (za pośrednictwem Google Analytics) pokazują, że strona internetowa www.NaturistTravel.net ma 348,317 unikalnych użytkowników i 1 053 742 odsłon od czasu uruchomienia witryny w czerwcu 2013 r. Strona ta, również konsekwentnie zdobywa wysokie noty w rankingach wyszukiwania Google dla słów kluczowych związanych z naturyzmem, powiązanych słów i wyrażeń.

 

Promocja - strona internetowa jest promowana na wiele sposobów, w tym: 

 • reklamę w magazynie naturystycznym H&E,
 • promocja na Facebooku na profilu naturystycznym strony H & E,
 • dedykowana strona internetowa Naturist Travel na Facebooku (która obecnie ma ponad 7000 "polubień"),
 • szerokie wykorzystanie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu utrzymania wysokich rankingów wyszukiwania w Google,
 • regularny biuletyn e-mail wysyłany do ponad 4000 subskrybentów, 

Zasięg H & E Naturist: 

 • miesięczny nakład 10.000 drukowanych egzemplarzy,
 • ponad 1300 subskrybentów edycji online,
 • ponad 14 000 polubień na swojej stronie na Facebooku,
 • średnia oglądalność 1 277 dla każdego postu na Facebooku,
 • ponad 8500 obserwujących na Twitterze 

O H & E Naturist: Redagowane przez Sam Hawcroft, jest w ciągłej publikacji od 1900 roku. Co miesiąc przedstawia artykuły interesujące dla tych, którzy żyją bez ubrania, od nowości i podróży po sztukę i kulturę, poparte wysokiej jakość fotografiami.

 

Yellow Kite: Firma PR & marketingowa zarządzana przez Paula Rouse'a, redaktora i dziennikarza z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży turystycznej oraz stałym współpracownikiem H & E Naturist od 2007 roku.

 

http://www.naturisttravel.net/

Image
0 votes
83
Comments
Order by: 
Per page:
 
 • There are no comments yet
Recommend
loading...