Opis

What's On - a world of naturist events

Wspólne przedsięwzięcie magazynu H&E Naturist i międzynarodowych specjalistów od marketingu Yellow Kite, www.NaturistTravel.net, uzupełnia istniejącą stronę H&E i skupia się wyłącznie na podróżach naturystycznych i noclegach naturystycznych na całym świecie.

 

Zawiera kompleksowe profile miejsc naturystycznych i usług, wraz ze szczegółowymi ofertami specjalnymi, promocjami i wydarzeniami, promowane za pośrednictwem PR, redakcji, reklamy, mediów społecznościowych i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, aby zapewnić wysoką pozycję w rankingu Google. 

With its focus on naturist travel options and naturist accommodation worldwide, NaturistTravel.net is brought to you by H&E naturist - the world leading naturist publication 

Osobiste profile marketingowe na stronie internetowej mają formę kompleksowego przeglądu usług i udogodnień, które oferuje oferuje ośrodek, wraz z pełnymi danymi kontaktowymi, galerią zdjęć i banerami promocyjnymi łączącymi się bezpośrednio z witryną internetową ogłaszającego. Oferuje również możliwość uruchamiania specjalnych ofert i promocji oraz publikowania nadchodzących wydarzeń, takich jak warsztaty, zajęcia, dni otwarte itp.

 

Statystyki strony internetowej: są one stale monitorowane i zwiększają się z dnia na dzień. Aktualne statystyki (za pośrednictwem Google Analytics) pokazują, że strona internetowa www.NaturistTravel.net ma 348,317 unikalnych użytkowników i 1 053 742 odsłon od czasu uruchomienia witryny w czerwcu 2013 r. Strona ta, również konsekwentnie zdobywa wysokie noty w rankingach wyszukiwania Google dla słów kluczowych związanych z naturyzmem, powiązanych słów i wyrażeń.

 

Promocja - strona internetowa jest promowana na wiele sposobów, w tym: 

 • reklamę w magazynie naturystycznym H&E,
 • promocja na Facebooku na profilu naturystycznym strony H & E,
 • dedykowana strona internetowa Naturist Travel na Facebooku (która obecnie ma ponad 7000 "polubień"),
 • szerokie wykorzystanie optymalizacji pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu utrzymania wysokich rankingów wyszukiwania w Google,
 • regularny biuletyn e-mail wysyłany do ponad 4000 subskrybentów, 

Zasięg H & E Naturist: 

 • miesięczny nakład 10.000 drukowanych egzemplarzy,
 • ponad 1300 subskrybentów edycji online,
 • ponad 14 000 polubień na swojej stronie na Facebooku,
 • średnia oglądalność 1 277 dla każdego postu na Facebooku,
 • ponad 8500 obserwujących na Twitterze 

O H & E Naturist: Redagowane przez Sam Hawcroft, jest w ciągłej publikacji od 1900 roku. Co miesiąc przedstawia artykuły interesujące dla tych, którzy żyją bez ubrania, od nowości i podróży po sztukę i kulturę, poparte wysokiej jakość fotografiami.

 

Yellow Kite: Firma PR & marketingowa zarządzana przez Paula Rouse'a, redaktora i dziennikarza z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży turystycznej oraz stałym współpracownikiem H & E Naturist od 2007 roku.

 

http://www.naturisttravel.net/

Obrazek
0 głosy
29
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 • Brak komentarzy
Poleć


Loading...


Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More