Tak właśnie z żonka będziemy odpoczywać w podkarpackim od 30.06. My, piękno przyrody, wschody i zachody słońca. I cały czas bez ubrań. Totalna odskocznia i bezpiecznik od codzienności. Czego wszystkim życzymy. Monika i Andrzej
Ciepełka i dużo słoneczka ....
Dziękujemy. Jak nie będzie też damy radę . Nie zmarzniemy.