marek_nat

  •  ·  Użytkownik
  • 2 znajomych
  • 1933 odwiedzających

Jestem początkującym naturystą. Od miesiąca opalam się nago w swoim ogródku i nie przeszkadza mi, że ktoś się na mnie może patrzeć. Lubię czuć wiaterek na całym ciele i chodzić bez ubrania w domu. Chętnie poznam inne osoby o podobnych upodobaniach.

Cytat dnia

Czy istnieją podstawowe standardy/zasady higieny u naturystów?

Higiena jest niezbędna, nie tylko w miejscach dla naturystów, ale także dla samych naturystów. Niektóre zasady są niepisane i dorozumiane, ale znane i przestrzegane przez wszystkich, i ważne. Ubrań może brakować, ale ręczniki są wszędzie – na przykład siedzenie na krześle bez ręcznika jest źle widziane. To samo dotyczy sportu – ręczniki to jedyna rzecz, o której nie wolno zapominać.