Translate
Post view

Przedstawiam The Nude Blogger — mój pierwszy film na YouTube! #1

Cześć, nazywam się Jessa O'Brien, lepiej znana jako blogerka nagości. Przedstawiam Wam mój kanał YouTube i zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego filmu na YouTube. Jeśli go oglądałeś/aś, bardzo ci dziękuję. Wykorzystam tę okazję, aby przedstawić się i opowiedzieć trochę o moim blogu oraz o tym, czego możesz się spodziewać na moim kanale YouTube. Ale najpierw trochę o mnie. Mam 31 lat i mieszkam na północnym brzegu Nowej Południowej Walii w Australii.

 

Naga dziewczyna nad morzem

Wprowadzenie

Rozpoczęcie przygody na YouTube

Cieszę się, że czytasz ten tekst i mam nadzieję również na oglądanie mojego kanału YouTube oraz witam Cię w moim pierwszym opisie filmu.

O mnie

Pozwól, że opowiem trochę o sobie. Mam 31 lat i mieszkam w północnej części Nowej Południowej Walii w Australii.

The Nude Blogger - Kim jestem?

The Nude Blogger to blog, który reprezentuje świadome życie z nutką kontrowersji. Jest to blog, który prowokuje myślenie, stawia pytania i przekracza granice. Chciałabym teraz przedstawić Ci mój blog oraz opowiedzieć trochę o tym, czego możesz się spodziewać na moim kanale YouTube.

Młoda naturystka siedzi nad wodą

Początek

Jak to się zaczęło

Przejdźmy teraz do początku tej historii. Powiem Ci, że to była naprawdę niezwykła podróż. Życie wyglądało zupełnie inaczej, zanim zaczęłam ten blog. Opowiem o tym w osobnym filmie w nadchodzących tygodniach.

Wyprawa, która zmieniła moje życie

W 2015 roku wyruszyłam w solową, siedmiomiesięczną podróż dookoła świata, która całkowicie zmieniła moje życie. Zmieniła sposób, w jaki postrzegam swoje miejsce na świecie. Ta podróż zmieniła moje spojrzenie na życie i zainspirowała we mnie wiele zmian jako jednostki. Naprawdę chciałam podzielić się tym z innymi ludźmi i zainspirować ich do prowadzenia bardziej świadomego życia, podejścia pełnego zdrowia i integracji. To było pod koniec 2015 roku.

Moment "Aha!"

Kilka tygodni później, na początku 2016 roku, przebywając w kurorcie nudystów w pięknych Noosa Heads w Queensland, ktoś powiedział mi: dlaczego nie założysz bloga o swoich doświadczeniach jako nudystki? To był moment "Aha!" i ostatecznie katalizator tego, co teraz znamy jako The Nude Blogger.

Inspiracja dla bloga

Było to również doświadczenie w kurorcie nudystycznym, które zainspirowało powstanie podstaw bloga. Ale to już inna historia, mam naprawdę wiele historii do opowiedzenia, jak się pewnie domyślasz. Opowiem o tym w innym filmie.

Naga dziewczyna idzie ścieżka pośród zarośli

Misja

Moja misja

Można powiedzieć, że jestem nieco dzika i bardzo ciekawa. Moje zainteresowanie alternatywnymi wyborami życiowymi, a nawet tematami tabu, zostało wzmocnione, gdy zaczęłam odwiedzać ośrodki nudystów w 2015 roku. Rozmawianie z różnymi ludźmi o różnych historiach życiowych było dla mnie naprawdę fascynujące. Nigdy nie wiesz, kim są ci ludzie i czym się zajmują za zamkniętymi drzwiami. To naprawdę mnie fascynuje, ponieważ ci ludzie są tacy sami jak Ty i ja. To mogą być matki, ojcowie, córki, synowie, nauczyciele, profesjonaliści. Każdy z nas ma swoją własną historię.

Misja The Nude Blogger

Misją The Nude Blogger jest wzmocnienie i inspiracja jak największej liczby osób poprzez dzielenie się tymi historiami i patrzenie na świat oczami innych ludzi, przedstawianie różnych perspektyw na życie. W ten sposób staram się rozwijać większą życzliwość, współczucie, tolerancję i szacunek, a także dążyć do znalezienia jedności poprzez różnorodność. To jest prawdziwa misja The Nude Blogger.

Pozytywny odbiór

Dotychczas otrzymałam niesamowitą reakcję na mój blog. Wsparcie, które otrzymałam, było niesamowite. Mam wspaniałą społeczność i grupę ludzi, którzy mnie wspierają od czasu założenia bloga w 2016 roku. Teraz jestem na YouTube po latach oczekiwania i proszenia mnie o tworzenie treści wideo. Więc oto jestem, z moim pierwszym filmem na YouTube, a będzie ich jeszcze więcej.

Czego możesz się spodziewać

Teraz przejdźmy do tego, czego możesz się spodziewać na moim kanale YouTube. Chciałam dostarczyć mojej społeczności kilka różnych serii.

Półnaga dziewczyna na plaży wykonuje figurę akrobatyczną stojąc na głowie i rekach

Nude Interviews (Wywiady z nagością)

Najpierw zaczniemy od serii "Nude Interviews". W ramach tej serii przeprowadzę wywiady z ludźmi o różnych wyborach stylu życia i preferencjach. Będę zadawać im pytania, które Was interesują, takie jak: dlaczego wybrali taki styl życia, co jest interesujące w ich wyborze, co ich do niego przyciągnęło. Będą to szczere, autentyczne pytania, na które chcemy znać odpowiedzi. Pierwszą serią w ramach "Nude Interviews" będą wywiady z nudystami, ponieważ to jest temat, który obecnie znam najlepiej. Będę rozmawiała z moimi przyjaciółmi nudystami i yoginami, abyście mogli dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego i jak to robią.

The Nude Talks (Rozmowy na różne tematy)

Kolejną serią będzie "The Nude Talks", w której będę po prostu siedzieć , w luźnej i spontanicznej atmosferze, i rozmawiać o różnych tematach, które są mi bliskie, takie jak zdrowie i dobry styl życia, podróże, samorozwój i wiele innych. Będzie to czas, w którym będę mogła podzielić się moimi refleksjami, przemyśleniami i doświadczeniami z Wami.

Podsumowanie

Dziękuję Ci za zainteresowanie mną i moim pierwszym filmem na kanale The Nude Blogger na YouTube. Cieszę się, że jesteś tutaj i mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawił i czerpał inspirację z tego, co mam do zaoferowania. Z niecierpliwością czekam na naszą dalszą podróż razem!

 

 Naturystka z Australii zaprasza na swojego bloga

 

 

 

źródło: Introducing The Nude Blogger - my first ever YouTube video! - https://www.youtube.com/watch?v=XHSbfQuvwmk&t=6s

Admin 21.05.2023 0 478
Podobne Newsy
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
2 votes
Recommend
Categories
Books (5 posts)
Holidays (4 posts)
Książki (3 posts)
Lifestyle (13 posts)
Nagie protesty (1 posts)
Nagie wędrowanie (1 posts)
Naturism Australia (3 posts)
Naturism Germany (2 posts)
Naturism in Ireland (1 posts)
Naturism in Israel (1 posts)
Naturismo España (7 posts)
Naturizam Hrvatska (2 posts)
Naturyzm Polska (10 posts)
Naturyzm w mediach (1 posts)
Prawo (3 posts)
Rankingi (4 posts)
Ruch naturystyczny (8 posts)
USA (1 posts)
Videos (1 posts)
Zima (2 posts)
Znane osoby (1 posts)
Reklama