Latest Articles
Niektórzy uważają, że do sauny wchodzimy wyłącznie po zdjęciu bielizny - tak jak do wanny, czy pod prysznic. Jeśli krępuje nas nagość...
15.05.2016
 
Głos amerykańskiego lektora, który wprowadza w akcję programu, brzmi tak złowieszczo, że widzowie gotowi są potraktować ten serial poważnie.
13.05.2016
 
Nudyści z Tatysheva, dzielnicy Krasnojarska w Rosji, stali się obiektem zainteresowania policji po tym jak w tamtejszej regionalnej telewizji został wyemitowany o nich reportaż.
14.04.2016
 
Dawno temu, świat został wyrwany z nieba i dryfował przez wielką pustkę. Starcie nagich z cywilizacją. To wszystko w nowym świecie fantazji opartym na serii opowiadań Nicka Alimonosa "Aenya"
11.04.2016
 
Zapewne wielu z Was planuje już wyjazdy na nadchodzące urlopy czy wakacje. Przypadkowo natrafiliśmy na ofertę dwuosobowego apartamentu w Hiszpanii 100 m od plaży naturystów, może komuś się przyda. Link do oferty pod opisem.
06.04.2016
 
Oto dwie historie naturystów mieszkających w Poznaniu. Damian, inżynier informatyk, 32 lata i Lilka, ekspedientka, 33 lata.
31.03.2016
 
Great British Skinny Dip to brytyjski projekt mający na celu propagowanie naturyzmu i zdrowego stylu życia. Organizowane są spotkania na których osoby niemające doświadczenia z naturystycznym wypoczynkiem, mogą zapoznać się z tego rodzaju rekreacją.
10.03.2016
 
Naturyzm jest jedną ze skutecznych metod, dzięki której można pozbyć się kompleksów związanych ze swoim ciałem. Mało kto dziś może szczerze powiedzieć, że ich nie ma. Niektórzy stale patrzą na swoje niedoskonałości i starają się je ukryć pod ubraniem
03.03.2016
 
W czerwcu każdego roku, zwolennicy "nagiego" stylu życia, mogą obchodzić swoje święto, dzień naturystów. Jednak okazuje się że "dni naturystów", w rzeczywistości jest kilka w ciągu roku.
21.02.2016
 
Szczerze mówiąc, od dawna marzyłam znaleźć się kiedyś na bezludnej wyspie i przechadzać się nago po plaży. I dlatego w końcu, moja mama i ja, po wymianie przez nas prowokacyjnych spojrzeń, zdjęłyśmy górne części od kostiumów i pobiegłyśmy się kąpać.
20.02.2016
 
loading...

Loading...
Loading...

Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More