Article

Naturyści kąpiący się w jeziorze

foto: greatbritishskinnydip.co.uk

The Great British Skinny Dip to brytyjski projekt mający na celu propagowanie naturyzmu i zdrowego stylu życia. Organizowane są cykliczne spotkania i eventy na których osoby niemające doświadczenia z naturystycznym wypoczynkiem, mogą zapoznać się z tego rodzaju rekreacją. Dowiedzieć się jakie są korzyści z wypoczynku bez ubrania i pomóc im czasami, zmienić negatywne nastawienie do swojego ciała.

Organizowane imprezy w różnych częściach kraju zapewnią wiele okazji dla ludzi, którzy chcieliby spróbować np. popływać bez stroju kąpielowego lub uprawiać sporty. Zajęcia mają na celu podnoszenie świadomości wśród społeczeństwa dotyczącej ludzkiego ciała, wskazując im przy tym potencjalne zagrożenia płynące z niezdrowego trybu życia. Wyjaśnienie, że im bardziej chowamy i wstydzimy się naszych ciał - tym trudniej jest opiekować się nim prawidłowo a w konsekwencji większe jest prawdopodobieństwo problemów ze zdrowiem.

Najwięcej spotkań będzie dostępnych od 2 do 4 września 2016 roku, w różnych lokalizacjach na terenie całego kraju. Przewidziano liczne występy, konkursy i zabawy aby goście mogli poczuć atmosferę naturystycznego święta.

Projekt Great British Skinny Dip znajduje się pod patronatem naturystycznej organizacji w Wielkiej Brytanii która została założona w 1964 roku.

Web: greatbritishskinnydip.co.uk

10.03.2016
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Actions
Recommend
Rating
0 votes
Loading...
Sponsored
loading...