Translate
Post view

Rewolucja nudystów: akceptacja ciała i nagości

Dumny z bycia częścią rewolucji nudystów 

Nagie ciało jest darem, jest naturalną częścią tego, kim jesteśmy i darem od natury. Kiedy się urodziliśmy, byliśmy postrzegani jako piękni i doskonali. Zawsze było częścią tego, kim naprawdę jesteśmy - nagość jest tym w jaki sposób zostaliśmy sprowadzeni na ten świat.

 

Kiedy więc społeczeństwo mówi, że coś jest nie tak z tym, kim naprawdę jesteśmy, kiedy społeczeństwo mówi, że coś jest nie w porządku z innymi widzącymi nas w naszym naturalnym, prawdziwym stanie, to po prostu nie jest to właściwe stwierdzenie. Kiedy społeczeństwo zmusza nas do zmiany i / lub ukrywania się, by zaimponować innym, lub jeśli potrafimy być tym, kim jesteśmy i musimy jakoś to cenzurować, to jest okropne.

 

Grupa naturystów pozuje do zdjęcia 

 

Kiedy społeczeństwo stereotypizuje nagie ciało, kiedy unika nagiego ciała i kategoryzuje taki sposób bycia wypaczonym lub seksualnym, kiedy społeczeństwo podkreśla nasze naturalne części ciała i przedstawia je w świetle, które jest nienaturalne, to po prostu zwykła przesada. Kiedy społeczeństwo mówi, że istnieje coś takiego jak idealne ciało, wyrzeźbione i dopasowane do odpowiedniego wyglądu męskości lub kobiecości, to jest katastrofalne. Kiedy ktoś mówi, że są zbyt młodzi, zbyt starzy, zbyt kształtni lub zbyt szczupli, to po prostu okropne.

 

Jesteśmy idealni po prostu tak, jak wyglądamy nago. Jesteśmy tym, kim naprawdę jesteśmy, kiedy jesteśmy nago. To niesamowite, jak my wszyscy przyszliśmy na ten świat. Bycie naszym prawdziwym "ja", tak jak my wszyscy, bez względu na naszą wagę, płeć, jak wyglądają nasze części ciała, jest naprawdę niesamowite, kiedy możemy wyrazić nasze prawdziwe, nieskrępowane, nagie oblicze.

Napis na czerwonym tle Rewolucja Nudystów 

Widok przypadkowo spotkanego nagiego ciała nie powinien być wyjęty spod prawa ani ukrywany - w rzeczywistości należy go celebrować. Powinniśmy być w stanie być tym, kim naprawdę jesteśmy, bez względu na to, co nosimy lub nie zakładamy na siebie.

 

Tak naprawdę chodzi o rewolucję nudystów - akceptowanie nagiego ciała jako części natury i codziennego życia. My, nudyści / naturyści, jesteśmy ludźmi tak jak wszyscy inni - z marzeniami, celami, pracą, wierzeniami, hobby i wszystkim innym. Po prostu czujemy się bardziej komfortowo w naszym prawdziwym, naturalnym stanie i nie powinniśmy być zmuszani do zakładania własnej odzieży, aby była akceptowana przez społeczeństwo. Bycie nago jest rzeczą całkowicie normalną i naturalną sprawą, a jeśli tak czujesz się komfortowo, to powinieneś przecież zawsze dążyć do tego aby tak się czuć, bo to jest dla Ciebie dobre. Bądź nagi i bądź dumny. Twoje nagie ciało jest doskonałe, takie jakie jest - zaakceptuj je, przyjmij za coś wyjątkowego i żyj w nim.

 

źródło: https://cloptzone.wordpress.com/

Admin 06.02.2019 0 89
Podobne Newsy
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Recommend
Categories
Books (5 posts)
Lifestyle (7 posts)
Nagie protesty (1 posts)
Nagie wędrowanie (1 posts)
Naturism Australia (3 posts)
Naturism Germany (1 posts)
Naturism in Israel (1 posts)
Naturismo España (1 posts)
Naturizam Hrvatska (2 posts)
Naturyzm Polska (10 posts)
Naturyzm w mediach (1 posts)
Prawo (3 posts)
Rankingi (2 posts)
Ruch naturystyczny (6 posts)
USA (1 posts)
Zima (1 posts)
Znane osoby (1 posts)
Naturyści pozdrawiają
Loading...
Loading...
loading...