Widok postu

Tim Pile i Lulu Lockhart - inspiracja artysty

Modelka Lulu Lockhart jako inspiracja fotografa aktów Tima Pilea który wykonuje zlecenia dla Model Society Magazine.

Lulu uczyniła mnie lepszą osobą. Dzisiaj często się słyszy o młodych ludziach, że są jacyś inni a szalony pęd świata sprawia że nie zwracają uwagi na piękno. Z wieloma rzeczami się zgadzam i sam przyznaje, że czasami praca z młodymi ludźmi jest ciężka. Ale kiedy pracuję z Lulu (a pracowałem już z wieloma modelkami w jej wieku) myślę, że świat jest w dobrych rękach. Lulu jest miła, cierpliwa i zabawna. Widzi świat z entuzjazmem i nadzieją, ujęła mnie tym.

Kiedy pracuje z Lulu, to już nie jest nawet mój styl pracy, to nasz styl. Jest między nami naturalna więź, która powoduje coś wyjątkowego, którą bardzo trudno osiągnąć wielu fotografom i modelkom. Słowo "muza" jest często używane jako coś staroświeckiego i niewystępujące już w naszych czasach, ale nasza współpraca doskonale wpisuje się w tę definicję. Lulu mnie inspiruje, ale znacznie bardziej niż ona sama, jest niezwykle aktywna we wszystkich aspektach procesu tworzenia obrazu. Ona sprawia, że nasza praca jest niezmiernie przyjemna i niezwykle produktywna. Z biegiem czasu nasza współpraca sprawiła, że w pracy czujemy się jak w domu. Praca z nią jest zawsze ekscytująca, wnosząca dużo nowości i kreatywności. Kiedy razem tworzymy sztukę, czuję, że spędzam czas z prawdziwym przyjacielem.

Jedno ze zdjęć z sesji zdjęciowej Lulu

foto: modelsocietymagazine.com

W jednym z numerów magazynu Tim i Lulu zabierają czytelników na poszukiwanie skarbów do wielu niezwykłych krajobrazów i egzotycznych miejsc a wszystko to przedstawione za pomocą przepięknych zdjęć: http://modelsocietymagazine.com/tim-pile-and-lulu-lockhart/

Model Society Magazine to prace najlepszych i najbardziej twórczych fotografów i artystów na świecie którzy przedstawiają piękno człowieka jako prawdziwe dzieła sztuki.

Naturyzm-Polska 27.08.2017 0 49
Podobne Newsy
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Ocen
0 głosy
Akcje
Poleć
Kategorie
Music (1 posty)
Naturyzm Polska (30 posty)
Nudity in art (1 posty)
RPA (1 posty)
Ruch naturystyczny (1 posty)
Twitter News (1 posty)

Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More

Naturyzm Google+