Zdjęcia
Opis

Naturist Berény - naturyzm nad Balatonem

Balatontourist Camping Naturist Berény, położony jest nad jeziorem. Kemping posiada miejsca zacienione i stanowiska niezacienione. Istnieje możliwość wynajęcia przyczep kempingowych, domków, pokoi, apartamentów i bungalowów.

Kemping nudystów, w tym plaża nudystów, znajduje się w pięknej okolicy. Działa od 1990 r. Od 2009 r. Jest członkiem sieci Balatontourist. W 2010 r. Odnowiono pomieszczenia higieniczne i dodano nowe domki mobilne.

Nie trzeba codziennie gotować, ponieważ na terenie obiektu znajduje się snack bar i restauracja samoobsługowa. Na miejscu można również dostać świeży chleb. Możliwe jest korzystanie z Internetu, ponieważ na kempingu dostępne są stanowiska komputerowe z łączem internetowym. Na 80% terenu działa Wi-Fi, dzięki czemu można korzystać również z internetu na swoim laptopie, itp.

Rodzaje noclegów

Kemping Naturist Berény posiada 116 miejsc dla przyczep kempingowych o wymiarach od 80 do 120 m², w tym 15 specjalnych, stanowisk z dostępem do elektryczności i wody, a także możliwością odprowadzania ścieków. Znajdują się tam także stanowiska namiotowe z dostępem do elektryczności których jest tam 100. Miejsca te znajdują się, tuż przy plaży i przy wejściu na pole kempingowe. Można wynająć pokoje, które wyposażone są w 2 lub 3 łóżka. Na terenie ośrodka znajdują się także 3 inne apartamenty na wynajem - drewniany domek przeznaczony dla 4 osób, a także dwa murowane domy dla 5 osób.

Naturystyczna aktywność

Dostępne są tu także różne obiekty sportowe oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego. Przy plaży znajdują się szachy ogrodowe, boisko do gry w pétanque, stół do gry w tenisa i boisko do piłki siatkowej. Dla amatorów aktywnego wypoczynku ośrodek oferuje różne programy zwiedzania okolicy, jak np wycieczki rowerowe czy piesze. Kemping oferuje program animacyjny. W pobliskiej okolicy można kąpać się w jeziorze. Przy Balatontourist Camping Naturist Berény dozwolone jest uprawianie windsurfingu.

Na kempingu Balatontourist Camping Naturist Berény obowiązują następujące zasady odnośnie zwierząt:

- Pies(psy) dozwolony(e) poza sezonem (na smyczy)

- Pies(psy) dozwolony(e) w sezonie letnim (na smyczy)

Więcej informacji znajdziecie na stronie tego kempingu naturystycznego na Węgrzech www.balatontourist.hu/pl/ - także w polskiej wersji językowej.

GPS: N 46 ° 71'314 "E 17 ° 31'061"

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Głosuj
0 głosy
Poleć

loading...
Loading...

Sponsored
Loading...