Zdjęcia
Opis

Czeski kemping dla naturystów koło miejscowości Antošovice

Miejsce położone nad zbiornikiem wodnym. Kemping nie posiada swojej infrastruktury noclegowej. Można tutaj rozbić namiot lub przyjechać swoim kamperem. Obiekt prowadzony jest przez lokalny klub naturystów SNO (Stowarzyszenie Naturystów Ostrawa). Lokalizacja ma charakter rozległej łąki do której można dojechać tylko jedną drogą, co czyni miejsce dość niedostępnym dla podglądaczy.

Plaża usytuowana jest na malowniczym półwyspie otoczonym dużą powierzchnią wody. Nie ma tutaj elektryczności ani wody pitnej. Znajdują się tutaj prowizoryczne prysznice ale woda do nich czerpana jest bezpośrednio z jeziora za pomocą pomp. W toaletach nie ma dostępu do wody.

W sezonie funkcjonuje mini bar w postaci przyczepy kempingowej gdzie można kupić napoje i przekąski. Najbliższa restauracja znajduje się w miasteczku Antošovice.

Na plaży znajduje się boisko sportowe, miejsce do gry w kręgle, na ognisko, altana ogrodowa i kosze na śmieci. Okresowo organizowane są imprezy z konkursami i inne rozrywki. Miejsce jest bardzo często odwiedzane przez naturystów z Polski z racji bliskiego położenia od naszej granicy.

 GPS: 49.894413,18.314412 

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
 •  mi_chal: 
   

  Tak dla uściślenia informacji o Antoszkach:

  1. Prysznic jest tylko jeden, a właściwie to jest wąż ze słuchawką, prysznic nie jest oddzielony żadną ścianką.

  2. Toalety to są "sławojki"

  3. Mini bar na terenie niestety już nie funkcjonuje, najbliższy bar gdzie można coś zjeść jest przy głównej drodze w wiosce "U Pepy" (na google do zobaczenia)

  4. boisko jest do siatkówki. Na trawie.

  5. kręgle są ale takie czeskie, nie mogę znaleźć przykładu ani nazwy na tą grę. W każdym razie kręgle zbija się kulą zawieszoną na sznurku nad ustawionymi kręglami.

   
   24.05.2017 
  1 punkt
   
Głosuj
7 głosy
Poleć

loading...
Loading...
Loading...

Sponsored