Zdjęcia
Opis

Nowa plaża, miejsce spokojne i przepiękne, mały ruch, duża przestrzeń, w linii prostej z 8 km do Złotego Stoku, widok na góry.

Wędkarze lokują się jakieś 400-500 metrów dalej. Duże plaże tekstylne są na innym brzegu i daleko, tak że nie ma konfliktu.

Bardzo dobry dojazd autem, trzeba zaparkować jakieś 200-300 metrów od plaży bo jest zakaz ruchu - czyli parkowanie przed znakiem zakazu.

Jest dobry zasięg sieci GSM.

Zapraszam.

Współrzędne: 50.48614, 16.95847

 

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Głosuj
4 głosy
Poleć

Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More

Naturyzm Google+