Zbliża sie ostatni weekend czerwca. Na horyzoncie temperatura godną tropików. Kto planuje przyjazd na plażę? A może z noclegiem na golasku ? Dajcie znać. Może warto byłoby przybić piątkę na plaży a może i wypić piwko. Dajcie znać proszę ...
My chętnie spędzimy z kimś czas na plaży w Grzybowie w najbliższą sobotę.
No to możemy się spotkać, my od soboty Grzybowo