Hej. Jesteśmy pięćdziesięciolatkami z małym plusem z czego już ponad połowę czasu stanowimy małżeństwo. Dzieci odchowane, samodzielne, więc w 2024 roku pierwszy raz odważyliśmy się na nagie kąpiele morsko – słoneczne, no i przepadliśmy ( tyle straconych lat i męczarni ze strojami swoimi i dzieciaków, brrrrry ). Kolejny rok przyniósł, oprócz nagiego wypoczynku na grzybowskiej plaży naturystycznej i letnich wizyt w pobliskich gospodarstwach naturystycznych, rozpoczęcie przygody z saunami. Cóż, trzeba przyznać, że wpadliśmy w kolejny nałóg w postaci saunowania. Jako, że gdzieś nam się już stroje kąpielowe zapodziały sunujemy całkiem nago, od biedy poprawnie. Kochamy polskie morze, słońce, fotografie, sunowanie oraz lubimy polskie komedie.
Chętnie poznamy małżeństwa i pary o podobnych do naszych zainteresowaniach.
Czy istnieją podstawowe standardy/zasady higieny u naturystów?
Higiena jest niezbędna, nie tylko w miejscach dla naturystów, ale także dla samych naturystów. Niektóre zasady są niepisane i dorozumiane, ale znane i przestrzegane przez wszystkich, i ważne. Ubrań może brakować, ale ręczniki są wszędzie – na przykład siedzenie na krześle bez ręcznika jest źle widziane. To samo dotyczy sportu – ręczniki to jedyna rzecz, o której nie wolno zapominać.