Komentarz do 'Wspomnienia zapisane w naturze – jak je przechowujecie?'
  • My staramy się dokonywać selekcji zdjeć na bieżąco a te naprawde udane, lub będące zapisem wyjątkowych wspomnień grupujemy by po czasie tworzyć fotoalbumy z każdych wypadów / wycieczek / wczasów. Nie tylko image_transcoder.php?o=sys_images_editor&h=612&dpx=1&t=1781266085tych naturystycznych ... zabawa przy tym przednia, a i wspomnienia odżywają gdy fotoalbum komponujemy po sezonie :)