My ogólnie mamy na dysku, troszkę się tego uzbierało ( 66 GB) zdjęć i filmów, ale od jakiegoś czasu ze swa razy do roku zamawiamy Cewe fotoksiążkę, miło się do tego wraca, o iele lepsze niz przeglądanie na telefonie:)