Translate
Widok postu

Idealne naturystyczne wakacje

Co sprawia, że wakacje naturystyczne będą idealne?

Wszystko zależy od tego, co chcesz zrobić dla swojego relaksu. Niektórzy wspinają się po górach, niektórzy lubią żeglować, inni lubią uczyć się nowych umiejętności, a niektórzy po prostu lubią chłonąć słońce. Jeśli jesteś naturystą, kochasz słońce i "naturalne" przebywanie w cudownym otoczeniu przyrody to jak musi wyglądać takie idealne miejsce na naturystyczne wakacje?.

Wypoczynek nad basenem

foto: vritomartis.com

Lokalizacja idealnych naturystycznych wakacji

Naturist Resort Vritomartis jest naszym zdaniem świetnym miejscem na idealne wakacje naturystyczne. Ośrodek położony jest w pobliżu miejscowości Chora Sfakion na południowym wybrzeżu pięknej wyspy Krety, a region ten jest jednym z najbardziej spektakularnych obszarów przybrzeżnych na wyspie.

Ośrodek jest prowadzony przez rodzinę Douroudakis, która jest właścicielem tego naturystycznego kurortu, a członkowie rodziny są zatrudnieni na różnych stanowiskach w firmie. Dyrektor Generalny Nikos Douroudakis opowiada:

"Rodzina bardzo jest zainteresowana każdym aspektem kurortu naturystycznego i dlatego uważamy, że stworzyliśmy wspaniałe środowisko dla naturyzmu, w którym nasi goście czują się zrelaksowani i szczęśliwi. Mamy nadzieję, że nasi goście czują, że pobyt w Vritomartis jest jak pobyt w gronie rodziny".

Jasne, że muszą robić coś dobrego, ponieważ tak wielu gości z czasem tam powraca. Wystarczy tylko przeczytać zakładkę "Komentarze" na ich stronie, aby odkryć, jak wielu naturystów uwielbia ten naturystyczny obiekt i jak często tam wraca. Są to goście z całego świata - Wielkiej Brytanii, Niemiec, Holandii, Włoch, Austrii, Finlandii, Rosji, Chorwacji, USA i wielu innych. Niektórzy zatrzymywali się w nim po 5 i więcej razy, i za każdym razem, gdy wracali, opisywali to tak, jakby odkrywali to miejsce na nowo.

Chociaż zaangażowanie rodziny jest głównym elementem sukcesu kurortu, to doskonałe udogodnienia i oczywiście świetna pogoda, też odgrywają tu znaczącą rolę. Największa aktywność wczasowiczów - koncentruje się na pięknym basenie. Otoczony jest on dobrze utrzymanymi trawnikami i dorodnymi palmami. Tutaj mieszkańcy ośrodka mogą zrelaksować się na leżakach, które udostępniane są bezpłatnie.

Większość ludzi spędza nad basenem cały dzień. Czytają nad nim książki, opalają się na słońcu, pływają. Można również przerwać od czasu do czasu tę "bezczynność", udając się do baru przy basenie, gdzie skosztujecie świeżego pieczywa, zimnego piwa, soku owocowego czy kieliszka wina. Największym wyzwaniem dnia staje się to, co wybrać z menu!

Jeśli wolisz być nad morzem, naturystyczny ośrodek Vritomartis dysponuje prywatną plażą, która znajduje się zaledwie 10 minut spacerem lub 2 minuty jazdy samochodem od minibaru. Wygodny minibus zawozi mieszkańców ośrodka do lokalnego miasta Chora Sfakion, gdzie czekają na nich sklepy i restauracje.

Klienci mogą wybrać zakwaterowanie w głównym kompleksie hotelowym lub w indywidualnych domkach na terenie obiektu. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, wi-fi i mini-lodówki.

Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić wszystkich zainteresowanych do skontaktowania się z Vritomartis w celu sprawdzenia dostępności miejsc i rozpoczęcia planowania kolejnych "doskonałych naturystycznych wakacji".

Naturyzm-Polska 17.09.2017 0 186
Podobne Newsy
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Ocen
0 głosy
Poleć
Kategorie
Ecology (1 posty)
Lifestyle (1 posty)
Music (1 posty)
Naturism in Europe (1 posty)
Naturism in Greece (1 posty)
Naturisme France (1 posty)
Naturismo España (1 posty)
Naturyzm Polska (30 posty)
Nudity in art (1 posty)
RPA (1 posty)
Ruch naturystyczny (9 posty)
Twitter News (1 posty)
USA (1 posty)
Naturyści pozdrawiają
Loading...

Sponsored
Loading...