Fora  ›  Dział Techniczny  ›  Pomoc
 

Korzystanie z Komunikatora

Na naszej stronie można się komunikować z innymi użytkownikami na wiele sposobów. Możesz udzielać się na Forum, pisać i odpowiadać na posty innych, umieszczać Komentarze pod ich przesłanymi materiałami takimi jak, Zdjęcia, Filmy, Muzyka, Wydarzenia, Miejsca, Ankiety, Ogłoszenia, Strony lub w Soutboxie na stronie głównej. Do bardziej bezpośredniej komunikacji możesz użyć wewnętrznej Poczty, Czatu lub prywatnego Komunikatora którego uruchomienie opisujemy poniżej.

Uwaga: Aby uruchomienie komunikatora było możliwe, Ty i Twój rozmówca musicie być online czyli zalogowani!

Jeżeli chcesz porozmawiać z wybranym użytkownikiem, przejdź do jego Profilu i pod blokiem Akcje (po prawej stronie) odszukaj wąski pasek z napisem "Czat..."  Wprowadź tutaj interesującą Cię tekstową treść jaką chcesz mu wysłać i naciśnij Enter na swojej klawiaturze.

Po wykonaniu tej operacji, w prawej dolnej części strony uruchomi się okno komunikatora. W tym samym czasie Twój rozmówca zostanie powiadomiony krótkim dźwiękiem o nawiązaniu z Tobą kontaktu a na jego dolnym pasku podświetli się czerwony przycisk (oznacza nieprzeczytane wiadomości) po którego kliknięciu uruchomi komunikator z zawartą od Ciebie treścią. Teraz oboje macie uruchomiony komunikator i możecie ze sobą rozmawiać za pomocą wprowadzonego tekstu który wpisujemy w pasek w dolnej części komunikatora. Wpisujemy treść i naciskamy Enter, itd.

Jeżeli okno komunikatora jest dla Ciebie za małe i nieporęczne możesz je powiększyć klikając w napis "Przełącz na wideo komunikator" Uruchomi się większe okno komunikatora z bardziej zaawansowanymi ustawieniami i dodatkową funkcją rozmowy video z waszych kamer. Uwaga! Funkcja video jest dopiero w fazie wdrażania więc może nie zawsze działać!

Aby przystosować komunikator do własnych preferencji skorzystaj z licznych ustawień które on oferuje. Ustawienia czcionki, koloru, dźwięku powiadomień czy języka znajdziesz na pasku tuż nad polem wprowadzania treści.

Jeżeli masz jeszcze jakieś zapytania kwestii komunikatora, opisz je odpowiadając na ten post lub skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego bądź bezpośrednio z Administratorem strony za pomocą np. komunikatora.

Życzymy jak najwięcej nawiązanych kontaktów i przyjemnych rozmów za pomocą naszego komunikatora :)

Jeżeli chcesz porozmawiać z wybranym użytkownikiem, przejdź do jego Profilu i pod blokiem Akcje (po prawej stronie) odszukaj wąski pasek z napisem "Czat..."

Po uruchomieniu, okno komunikatora pojawi się u Ciebie w prawym, dolnym rogu ekranu

Czerwony przycisk oznaczający nieprzeczytane wiadomości

Wpisz tekst wiadomości w dolnym pasku komunikatora i naciśnij Enter na swojej klawiaturze aby ją wysłać

Aby przystosować komunikator do własnych preferencji skorzystaj z licznych ustawień które on oferuje. Ustawienia czcionki, koloru, dźwięku powiadomień czy języka znajdziesz na pasku tuż nad polem wprowadzania treści.

                                                                Brawo Ty

Fora  ›  Dział Techniczny  ›  Pomoc