Fora  ›  Naturyzm Polska  ›  Plaże nad morzem
 

Naga plaża w Łebie

 

Witam słyszał ktoś może że od tego roku ma powstać w Łebie od wschodniej strony oficjalna naturystyczna plaża, za normalnych czasów Łeba miała 2 nagie plaże po wschodniej i zachodniej stronie tam właśnie zaczynałem fajnie było by tam powrócić po latach.

 

Witaj. No tak plaża powstaje jak ja już do Łeby nie będę przyjeżdżał :P 

Plaża ma powstać chyba w czerwcu na plaży C. Dokładnie nie pamiętam .

W pierwszą sobotę czerwca jest Ogólnopolski Dzień Naturysty. W tym roku to będzie 3 czerwca i wtedy zostanie otwarta legalna plaża naturystyczna w Łebie. Piszą o tym tutaj: http://www.nadmorzem.com/aktualnosci-powstanie_oficjalna_plaza_naturystow_w_lebie.html  Pozdrawiam golasów.cool

Jest oficjalna, oznakowana plaża naturystyczna w Gdańsku na Stogach. Od zeszłego roku albo nawet jeszcze wcześniej.

"Władze Łeby wyznaczą specjalny odcinek plaży gdzie będzie można bez skrępowania opalać się „topless” oraz postawią odpowiednie oznakowanie i tablice informacyjne przy wejściu na taką plażę."

Z tego jak widzę co napisane, to korzystać będą mogły pół-naturystki.

 

Czyli to tylko plaża toples szkoda.

 

Dowiemy się z relacji,kilka dni po otwarciu.

Wydaje mi się jednak, że jeśli piszą, że będzie to plaża naturystyczna, to będzie się tam można opalać także bez majteczek czyli  całkowicie na golasa. Oczywiście na gołej plaży panie mogą też bez skrepowania opalać się "topless". Pozdrawiam naturystów.cool

 

Witam mamy naturystyczną plażę w Łebie

 

 https://www.o2.pl/galeria/tutaj-mozesz-opalac-sie-nago-polskie-plaze-dla-nudystow-6129584737883777g

 

ale wystarczy poczytać komentarze w narodzie dalej ciemnota i zabobony zamiast korzystać z pełnej swobody bo niedługo przyjdzie islam i zamiast bikini będzie obowiązywała czarna szmata od czubka głowy po stopy, a oto kilka z nich

 

 

 

1.NUDYŚCI TO ZBOCZEŃCY ZE ZWIERZĘCYMI ODCHYŁKAMI.MYŚLĄ DOLNĄ CZĘŚCIĄ CIAŁA.

 

2.Obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!!!

 

3.Super - obowiązuje tylko zaświadczenie od lekarza o zdrowiu i brak hemoroidów....

 

4.Dla mnie to po prostu jest obrzydliwe i zboczone !

 

5.Dzikie i głupie to i tyle w temacie.

 

6.Dla mnie to czuby. Takie miejsca powinny byc ogradzane i niedostepne dla ogolnego dostępu