Fora  ›  Naturyzm Polska  ›  Plaże nad jeziorami
 

Plaża Turawa

Wszystkie przydatne informacje na temat plaży nad Turawą (woj.opolskie) znajdziecie tutaj: http://naturysci.org/m/groups/view/Pla%C5%BCa-Turawa

Wczoraj, kolejny miły pobyt na plaży. Woda co prawda zielona uniemożliwiająca kąpiel ale nie było aż tak upalnie, żeby to było konieczne. Ludzi sporo atmosfera sielska, spokojna. Prognozują plażowa pogodę więc jeszcze wpadniemy na plażę być może nawet w tygodniu.

Wpadliśmy we środę późnym popołudniem poplażować chwilkę, woda czysta, plaża duża. A obecnie jest jeszcze większa bo ciągle spuszczają wodę z jeziora, aż nawet wysepka się pojawiła w pobliżu. Wgrywam parę fotek plaży.

IMG_01.jpg355.8K_18 views
IMG_02.jpg484.8K_15 views
IMG_03.jpg525.8K_15 views

Wczoraj nadszedł ten dzień w którym najprawdopodobniej po raz ostatni zrzuciliśmy wszystkie ciuszki na plaży i po raz ostatni popływałem troszkę we wzburzonym od silnego wiatru jez.Turawskim. Byliśmy krótko bo zaledwie godzinkę gdyż chmury przykryły słońce a silny wiatr zbyt mocno ochładzał nasze nagie ciała. Pierwszy raz w tym roku użyliśmy parawanu bądź jak kto woli wiatrochronu by schronić się przed wiatrem. Oprócz nas kilka par, troszkę panów także jakieś kilkanaście ludzi też postanowiło ten ostatni ciepły dzień spędzić na N plaży w Turawie. Także plażowo to raczej dopiero na wiosnę 2019 zawitamy ale w planach mamy jeszcze jesienne ognisko :)

Do zobaczenia

Jak to fajnie się tak mylić pisząc 22 września, że to ostatni dzień golasowania :)

Na wczorajszym ognisku (7 października) była taka słoneczna pogoda i praktycznie brak wiatru, że doliczyłem się 23 plażowiczów płci obojga. W pewnym momencie aż trudno było uwierzyć ale w wodzie było blisko 10 osób !!! nie ważne, że większość weszła max. do kolan ;p

A pogoda nie pokazała swojego ostatniego słowa - prognozy są iście letnie, +23 i pełne słońce także być może weekend 13-14 października będzie znów należeć do naturystów na plaży w Turawie ku zdziwieniu spacerowiczów, haha (trzymamy za to mocno kciuki)

Dobry wieczór. Powiedzcie jaka jest atmosfera na plaży? Jakieś niemiłe incydenty? Podglądacze?

Jak zawsze atmosfera wspaniała.Sponsored
loading...