Fora  ›  Wolna Amerykanka  ›  Inne - Pozostałe
 

Pożegnanie z NNS

Z uwagi, że moje odejście z forum NNS odbyło się ekspresowo, admin nie dał mi szans na pożegnanie zrobię to tutaj bo wiem, że wielu użytkowników zagląda również tutaj na portal.

Byłem tam aktywnym użytkownikiem od 7,5 lat, tj. od lata 2009, napisałem blisko 1,5tyś postów. Z innymi osobami z forum NNS stworzyliśmy naturystyczną plażę nad Turawą oraz "opolskie spotkania saunowe"

Na początku grudnia 2017r. pozwoliłem sobie na NNS na krytykę działań w sprawie storpedowania pierwszej inicjatywy naturystycznej w naszym kraju, czyli Turnusu Naturystycznego w Ustroniu Morskim. Miałem za to od tamtego czasu moderację postów bezterminowo, napisałem parę dni temu prośbę o jej zlikwidowanie bądź określenie czasu ile czasu będzie ona trwała bo inaczej forum dla mnie przestaje mieć rację bytu i w takiej formie sam odejdę. Dostałem odpowiedź, że prośba odrzucona.  Nuxman stwierdził, że działałem na szkodę forum. Napisałem co o moim działaniu sądzi publicznie w króciutkim pożegnaniu a ten uznał, że to ujawnianie treści prywatnych -> punkty karne i zbanowanie na forum. Treści niewygodne dla siebie ma możliwość usuwania a niepokornym użytkownikom zamykać "usta". Nigdy nie byłem typem pokornym.

Kiedyś nns było inne, panował porządek ale nie panowała aż taka cenzura i takie nieprzyjazne podejście admina do użytkowników. Teraz pozostał porządek, cenzura i butność Nuxmana. Do tego dochodzi nierówne traktowanie użytkowników: jedni dostają 3 dniowe urlopy -> drudzy bezterminowe punkty karne. Jedni mają moderatorsko edytowane posty (dopiski na czerwono) -> drudzy od razu punkty karne, bezterminowo. Ja zawsze byłem tym drugim przypadkiem.

Także miło było w miarę kulturalnie podyskutować z Wami. Bawcie się dalej lepiej/gorzej na tamtym forum.

Jakby na to nie patrzeć, moja nieobecność tam = większa aktywność na tym portalu. Coś się kończy - coś się zaczyna :)

Do zobaczenia na opolskich spotkaniach saunowych a w sezonie plażowym na plaży Turawskiej: będę informował na tym portalu o naszych spotkaniach :)

Cześć Wam "mi_chal".

Toś pojechał teraz ostro po adminie NNS-a.

Mnie też usuwa niektóre posty i mnie to lotto.

Róbcie swoje tak jak ja to robię do tej pory, mimo że czasem już nie mam ochoty.

Wasza plaża przetrwa dłużej nisz nasza.

Pozdrawiam .

mi-chal, nie ma się co obrażać tylko cierpliwie poczekać. Też miałam różnorakie kary za mój cięty język i jakoś wytrwałam.

Piszesz o odejściu a żadnego bana nie widzę, profil jest aktywny.

Nuxmanowi widocznie nie na rękę, żeby zbanowane profile były oznaczane jako banita a więc nadal mój profil jest oznaczony jako aktywny. Ale wcale się dziwie - ponad 1,5tyś postów oznaczonych jako Banita nie służy dobrze żadnemu forum.

my też przez niego dostaliśmy banana lubi pewnie mieć władzę i karcić innych dając punkty za naruszanie regulaminu bo zaważył jakiś błąd   

Ale bardzo dobrze, że jest tam system ostrzeżeń i punktów karnych oraz, że admin i moderatorzy czuwają nad względnym porządkiem i karcą użytkowników jeśli uznają, że ktoś łamie regulamin.

Ja w wiadomościach prywatnych do nuxmana krytykowałem jego sposób korzystania z tych b.dobrych narzędzi forumowych a mianowicie:

  • nigdy nie otrzymałem ostrzeżenia
  • nigdy mój post nie został skasowany
  • nigdy mój post nie został moderatorsko edytowany /dopisek na czerwono/
  • od razu walił mi punkty karne, które miałem przydzielane łącznie 4 razy i zawsze wedle jego uznania miały status nie wygasają nigdy. Dwa lata temu zdjął mi po mojej prośbie pierwsze nadane mi 4pkty, które wisiały mi na koncie od przeszło roku czasu.

Ja uważam, że kara za naruszenia ma sens kiedy ukarany wie ile musi "zapłacić" za przewinienie i ile czasu będzie miał z tego tytułu utrudnień.

Będąc tam aktywnym użytkownikiem nie mogłem poddać tego pod publiczną dyskusję bo to się wiązało z kolejnymi punktami karnymi za "publiczne pretensje do admina" bądź szeroko rozumiane "działanie na szkodę forum" bądź jak kto woli "trolling"

 

 

Jak mówi polskie przysłowie

"prawdziwa cnota krytyk się nie boi"

Jakże idealnie to powiedzenie pasuje do tak zwanego moderatora

Każdy kto ma inne zdanie niż ten osobnik ma - krótko mówiąc - przekichane. Sytuacja nie do pomyślenia na cywilizowanych forach takich jak na przykład FKK-freunde.info czy tez ze strony cywilizowanych moderatorów, którzy nie traktują forum jak swego zaścianka do pokazywania innym krótkości swego "ego".

 

 

Michał,nie przejmuj się)Wiem że jesteś głównym w Turawie i jak nie ma cie na nns...trudno ale zacna to inicjatywa.Jest jeszcze naturystyka.com,ppn już nie istnieje.
Sponsored
loading...