Fora  ›  Wolna Amerykanka  ›  Inne - Pozostałe
 

Pożegnanie z NNS

Z uwagi, że moje odejście z forum NNS odbyło się ekspresowo, admin nie dał mi szans na pożegnanie zrobię to tutaj bo wiem, że wielu użytkowników zagląda również tutaj na portal.

Byłem tam aktywnym użytkownikiem od 7,5 lat, tj. od lata 2009, napisałem blisko 1,5tyś postów. Z innymi osobami z forum NNS stworzyliśmy naturystyczną plażę nad Turawą oraz "opolskie spotkania saunowe"

Na początku grudnia 2017r. pozwoliłem sobie na NNS na krytykę działań w sprawie storpedowania pierwszej inicjatywy naturystycznej w naszym kraju, czyli Turnusu Naturystycznego w Ustroniu Morskim. Miałem za to od tamtego czasu moderację postów bezterminowo, napisałem parę dni temu prośbę o jej zlikwidowanie bądź określenie czasu ile czasu będzie ona trwała bo inaczej forum dla mnie przestaje mieć rację bytu i w takiej formie sam odejdę. Dostałem odpowiedź, że prośba odrzucona.  Nuxman stwierdził, że działałem na szkodę forum. Napisałem co o moim działaniu sądzi publicznie w króciutkim pożegnaniu a ten uznał, że to ujawnianie treści prywatnych -> punkty karne i zbanowanie na forum. Treści niewygodne dla siebie ma możliwość usuwania a niepokornym użytkownikom zamykać "usta". Nigdy nie byłem typem pokornym.

Kiedyś nns było inne, panował porządek ale nie panowała aż taka cenzura i takie nieprzyjazne podejście admina do użytkowników. Teraz pozostał porządek, cenzura i butność Nuxmana. Do tego dochodzi nierówne traktowanie użytkowników: jedni dostają 3 dniowe urlopy -> drudzy bezterminowe punkty karne. Jedni mają moderatorsko edytowane posty (dopiski na czerwono) -> drudzy od razu punkty karne, bezterminowo. Ja zawsze byłem tym drugim przypadkiem.

Także miło było w miarę kulturalnie podyskutować z Wami. Bawcie się dalej lepiej/gorzej na tamtym forum.

Jakby na to nie patrzeć, moja nieobecność tam = większa aktywność na tym portalu. Coś się kończy - coś się zaczyna :)

Do zobaczenia na opolskich spotkaniach saunowych a w sezonie plażowym na plaży Turawskiej: będę informował na tym portalu o naszych spotkaniach :)

Cześć Wam "mi_chal".

Toś pojechał teraz ostro po adminie NNS-a.

Mnie też usuwa niektóre posty i mnie to lotto.

Róbcie swoje tak jak ja to robię do tej pory, mimo że czasem już nie mam ochoty.

Wasza plaża przetrwa dłużej nisz nasza.

Pozdrawiam .

mi-chal, nie ma się co obrażać tylko cierpliwie poczekać. Też miałam różnorakie kary za mój cięty język i jakoś wytrwałam.

Piszesz o odejściu a żadnego bana nie widzę, profil jest aktywny.

Nuxmanowi widocznie nie na rękę, żeby zbanowane profile były oznaczane jako banita a więc nadal mój profil jest oznaczony jako aktywny. Ale wcale się dziwie - ponad 1,5tyś postów oznaczonych jako Banita nie służy dobrze żadnemu forum.

my też przez niego dostaliśmy banana lubi pewnie mieć władzę i karcić innych dając punkty za naruszanie regulaminu bo zaważył jakiś błąd   

Ale bardzo dobrze, że jest tam system ostrzeżeń i punktów karnych oraz, że admin i moderatorzy czuwają nad względnym porządkiem i karcą użytkowników jeśli uznają, że ktoś łamie regulamin.

Ja w wiadomościach prywatnych do nuxmana krytykowałem jego sposób korzystania z tych b.dobrych narzędzi forumowych a mianowicie:

  • nigdy nie otrzymałem ostrzeżenia
  • nigdy mój post nie został skasowany
  • nigdy mój post nie został moderatorsko edytowany /dopisek na czerwono/
  • od razu walił mi punkty karne, które miałem przydzielane łącznie 4 razy i zawsze wedle jego uznania miały status nie wygasają nigdy. Dwa lata temu zdjął mi po mojej prośbie pierwsze nadane mi 4pkty, które wisiały mi na koncie od przeszło roku czasu.

Ja uważam, że kara za naruszenia ma sens kiedy ukarany wie ile musi "zapłacić" za przewinienie i ile czasu będzie miał z tego tytułu utrudnień.

Będąc tam aktywnym użytkownikiem nie mogłem poddać tego pod publiczną dyskusję bo to się wiązało z kolejnymi punktami karnymi za "publiczne pretensje do admina" bądź szeroko rozumiane "działanie na szkodę forum" bądź jak kto woli "trolling"

 

 

Jak mówi polskie przysłowie

"prawdziwa cnota krytyk się nie boi"

Jakże idealnie to powiedzenie pasuje do tak zwanego moderatora

Każdy kto ma inne zdanie niż ten osobnik ma - krótko mówiąc - przekichane. Sytuacja nie do pomyślenia na cywilizowanych forach takich jak na przykład FKK-freunde.info czy tez ze strony cywilizowanych moderatorów, którzy nie traktują forum jak swego zaścianka do pokazywania innym krótkości swego "ego".

 

 

Michał,nie przejmuj się)Wiem że jesteś głównym w Turawie i jak nie ma cie na nns...trudno ale zacna to inicjatywa.Jest jeszcze naturystyka.com,ppn już nie istnieje.

Niby żyjemy w wolnym kraju, w którym cenzura została zniesiona. Niestety mi_chal ma w 100% rację na temat NNS i nuxmana. Naszym zdaniem już dawno NNS powinien zmienić nazwę na MPG (Mój Prywatny Grajdoł) bo jeśli ktoś zgodnie z regulaminem napisze coś co nuxmanowi nie odpowiada, to usuwa post, wyłącza komunikator i moderuje inne posty. Według nuxmana nie masz prawa mieć prywatnego profilu na innym portalu, bo to szkodzi jego interesom. W 2018 roku zaczęliśmy wpuszczać pierwszych naturystów na Ranczo Natura i od tej pory jest "torpedowane" przez nuxmana i jego kolesi. Całe szczęście wszędzie tam, gdzie ludzie bez cenzury mogą napisać co sądzą o Ranczo Natura, ich opinie są pozytywne.

Ja - kiedy PPN umarło - też trafiłem na nns. Jednak po krótkim „uczestnictwie" i różnicy zdań z asystentką big bossa - a może lepiej powiedzieć dyktatora odpuściłem sobie tą wątpliwą przyjemność w tym jakże dziwnym towarzystwie. Zastanawiający jest fakt. że pomimo takiej dyktatury wielu pozostaje tam i poddaje się - jak bezmyślne lemmingi - władzy dyktatora. Co jest tajemnicą takiej sytuacji ? Czy ktoś zauważył jakieś pozytywne cechy tamtego portalu ?  ... które być może udało by się na nasz przenieść ? 

Pozdrowienia 
Marek  vel .... 

Co jest pozytywnego w NNS ? Chyba tylko to, że nuxman i kilku jego przydupasów robi wokół dużo szumu i przyciąga tym mnóstwo bezmyślnych "lemingów". Oczywiście jest tam także bardzo duża grupa prawdziwych naturystów, którzy czerpią z tego portalu informacje (choć bardzo mocno "przefiltrowane" ) na temat naturyzmu. Internet do bardzo duże narzędzie informacyjne, ale nadal najpotężniejsza jest "poczta pantoflowa" i dyktatorskie działania nuxmana tego nie zmienią.

O ile dobrze pamiętam to mieli tam oddzieloną od portalu -i to nie małą - galerię zdjęć i chyba jakiś konkurs fotograficzny ale poza tym NIC co by mnie osobiście przekonywało aby dyktaturę znosić. Prywatna poczta pantoflowa - nawet lepsza niż net.  A własne przeżycia można dalej przekazać. 

Zgadzam się z poprzednikami wypowiadającymi się na temat NNS... którzy zrobili "nagonkę" na Ranczo Natura... Kilkukrotnie doświadczyłem na NNS punktów karnych np. za nieumawianie się we właściwym dziale... czy usunięcia postów na przykład z relacji saunowej w Miotłowisku (po mojej interwencji i wyjaśnieniach - post został przywrócony)... Z NNS się nie żegnam gdyż wiem, że są tam prawdziwi naturyści którzy czekają na relacje z nocy saunowych czy wyjazdów naturystycznych które odbywam w różne miejsca w Polsce i zagranicą...

Tak jak na każdym forum tak i na NNS, są ludzie z klasą i prawdziwi naturyści, niemniej jest także spora grupa ludzi, którzy powinni zatrudnić się jako wytwornice piany w straży pożarnej pod komendą nuxmana.

Cóż, również i na mnie w końcu się admin NNS uwziął, muszę więc całkowicie ze wszelaką dyskusją naturystyczną przenieść się tu. Widzę, że trochę osób, które kojarzę z NNS właśnie. Przy okazji poinformuję, że założyłem własną stronę, na której znajdą się wszystkie recenzje, z których niegdyś na NNS byłem znany. Na razie sukcesywnie zamieszczam tam te, które na NNS są, nowe będą się tam pojawiać w miarę pobytów saunowych lub plażowych.

Niewykluczone, że zamieszczę ich kopie również na tym forum, mając na dzieje na bardziej przyjazne podejście niż na wspomnianym NNS...

 

Cóż, również i na mnie w końcu się admin NNS uwziął,

Niestety tu sobie nie popiszesz, bo nie ma kto tego czytać.

 

Szkoda. Mogłaby to być jakaś realna konkurencja. Kiedyś były, ale wszystko się wykruszyło. Zapewne dlatego admin NNS, wiedząc, że jego forum jest w zasadzie jedyne na placu boju, tak sobie poczyna. Monopol (a taki w kwestii portali naturystycznych się wytworzył) zawsze takie coś wywołuje. Na każdym polu musi być konkurencja, by było normalnie.

 

 Monopol (a taki w kwestii portali naturystycznych się wytworzył) zawsze takie coś wywołuje.

 Niekoniecznie. Jeśli nuxman nadal będzie świrował, to wkurz większą liczbę ludzi i powstanie konkurencja.

Popieram wypowiedź nastroje3, że jeżeli na NNS tak będzie się dalej działo wiele osób przejdzie właśnie tutaj gdzie będzie mogło się wypowiadać swobodnie bez ryzyka na dostanie bana czy punktów ostrzeżeń nie wiadomo za co... Zostanie tam grupka osób które będą przyklaskiwać Nuxmanowi i pozostałym administratorom owego forum... Wiele nicków z NNS widzę, że się powtarza na tej stronie forum... I być może to będzie właśnie owa "konkurencja" dla NNS-ki... Rozumiem doskonale mi_chal -a oraz innych forumowiczowi którzy przenieśli się właśnie tutaj...

Odkąd pojawiła się ranga „milczek” i uznaniowe jakże przywrócenie statusu poprzedniego, co znacznie ogranicza uprawnienia na jakże słynnym forum to odpływ zwiększyło

Teraz chyba zamnkęli opcję zakładania kont. przynamniej do mnie emaile nie dochodzą z rejestracją. pisałem do obsługi przez formularz ale nie dostałęm żadnej odpowiedzi

Jeszcze kilka dni temu dało się założyć konto. Najśmieszniejsze jest to, że znajoma, która założyła konto kilka dni temu i nie napisała jeszcze żadnego posta, ma szerszy dostęp do forum, niż ja, który jestem na forum od 2014, ale mam status "Milczek" (chociaż w ciągu miesiąca napisałem około 20-25 postów). To zaczyna wyglądać tak, jakby adminowi zależało na wygaszeniu forum.

Nuxman to dzieciak, który swoim postępowaniem udowadnia jaki jest jego poziom intelektualny. Niczego co robi nie da się logicznie wytłumaczyć.