Fora  ›  Kujawsko-Pomorskie  ›  Naturyzm w Kujawsko-Pomorskim
 

Ranczo Natura

Miejsce przyjazne dla naturystów prowadzone przez małżeństwo naturystów pomiędzy Płockiem a Włocławkiem... Do obu tych miast jest z Ranczo Natura około 30 kilometrów... Byłem, sprawdziłem - polecam...

My tez polecamy. Piekne miejsce. 

Dziękujemy za ciepłe słowa. Staramy się by co roku coś się zmieniało. Od tego sezonu czeka na gości nowy domek z toaletami i natryskami.

A ja i tak wolę Agroturystykę naturystyczną , spokój , cisza i brak jakiejkolwiek komercji !!!

Niestety nie masz wyboru, bo na Ranczo Natura nie masz wstępu.

No i właśnie wyraziłeś (aś) całą prawdę o waszym (pseudo) ośrodku . Na szczęście na innych forach powstrzymano wasz reklamowy profil .

Na szczęście, czy komuś się to podoba czy nie, Ranczo Natura jest coraz bardziej atrakcyjne i popularne. Warto pomyśleć co jest warte inne forum, na którym admin zachowuje się jak dyktator i wprowadza cenzurę na regulaminowe posty.

A ty dalej swoje , wszyscy są be tylko wy i wasz nadadriatycki kurort jest cacy , no cóż , niech ci będzie , reklamuj się dalej . 

Samotnik - Ty podobnie jak spora grupa pseudo naturystów z NNS macie kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Najczęściej zabieracie głos w sprawach, o których nie macie pojęcia. Wskaż zdanie, w którym piszemy coś niestosownego o innych plażach, kurortach czy ośrodkach naturystycznych. Wszyscy choć trochę mieli do czynienia z nuxmanem, wiedzą, że wolność słowa u tego chłopczyka nie istnieje i zachowuje się w swojej "piaskownicy" jak dyktator. Od kilku lat swoim postępowaniem próbuje zniechęcić prawdziwych naturystów do Ranczo Natura, choć doskonale wie, że tak przyjaznego dla naturystów miejsca w Polsce jest jak na lekarstwo. My jako właściciele ustalamy kogo wpuścić, a kogo nie i nikt tego nie zmieni. Niestety jesteś w grupie ludzi, którzy na Ranczo Natura wstępu nie mają i powinieneś się z tym pogodzić.

I całe szczęście , AMEN .

W tej kwestii ("cała szczęście") masz rację. Wysoki poziom, kulturę, spokój i zadowolenie gości utrzymujemy dzięki jasnym zasadom jakie wprowadziliśmy. Zadaj sobie pytanie dlaczego jesteś singlem, którego nie wszędzie wpuszczają ?

I znów się mylisz , i znów mylnie dokonujesz oceny faktów , no cóż przyzwyczaiłem się już do twojej narracji , ani nie jestem singlem , ani nie jestem jak twierdzisz pseudo naturystą , fakt że objeżdżając Polskę rowerem chciałem najnormalniej w świecie skorzystać z gościnności nielicznych w tym rejonie pól namiotowych czy kempingów nie czyni ze mnie zboczeńca , frustrata czy jakiejkolwiek formy dewiacyjnej pod którą starasz się z całą stanowczością ,mnie podciągnąć , no cóż mam nadzieję że zakończymy na tym naszą konwersację . Trzymaj się ciepło ze swoim pseudo naturystycznym , zamkniętym bramą z szumnie wyglądającym napisem ,, Ranczo natura ,, o

środkiem , a tak na marginesie to właśnie u ciebie po raz pierwszy spotkałem się z faktem takiego odizolowania , zamknięcia się się na osoby chcące skorzystać z kilku metrów twojego gospodarstwa , co już czyni to miejsce dziwnym i mało przyjaznym , na kolejne twoje wpisy będę reagował krótkim ,, no comment ,, , aby nie przedłużać tej pustej konwersacji która chyba ani tobie , ani mnie , nie przynosi żadnej satysfakcji . 

 

ani nie jestem jak twierdzisz pseudo naturystą , fakt że objeżdżając Polskę rowerem chciałem najnormalniej w świecie skorzystać z gościnności nielicznych w tym rejonie pól namiotowych czy kempingów

Nie przynosi mi satysfakcji ta konwersacja, ale przykro gdy ktoś nie rozumie co czyta i obraża się na czyjeś jasne zasady.

Ranczo Natura, to nie jest pole namiotowe dla każdego naturysty. Niestety, bez uzgodnienia terminu przez telefon nikogo nie wpuszczamy.

Zabolało Cię, że nie zostałeś wpuszczony na Ranczo Natura, ale to Ty pomyliłeś to miejsce z polem namiotowym czy kempingiem i powinieneś to zrozumieć.

Napisałem, że nie czytasz ze zrozumieniem jak spora grupa pseudo naturystów a nie że jesteś pseudo naturystą.

 

Bylismy tam kiedys podobno bardzo duzo sie zmienilo na dobre pod wzgledem noclegu i sanitarij i też duzo złych opini od tamtego czasu słyszelismy  od osob ktore były rok czy dwa lata temu .( ciszy brak i spokoju zeby odpoczac od miasta to juz nie bardzo ze wieczorne balangi swing  wrzaski i darcie gemby ? )  Moze w tym roku tam na 2 dni wpadniemy i sprawdzimy czy jest to prawda.

Niestety przez bliską obecność innego miejsca, ludzie mieszają i mylą opinie. Całe szczęście uważnie czytając nic złego o Ranczo Natura nikt nie pisze.