Fora  ›  Dział Techniczny  ›  Pytania Uwagi Propozycje
 

Trochę sennie zrobiło się na tym portalu cz. 2

Zobacz wcześniejsze wpisy w: Trochę sennie zrobiło się na tym portalu cz. 1

 

Devan napisał:

 Jeszcze jedno na zakończenie. Co wy złego widzicie w erotyce bo nie wiem? ::-) Naprawdę uważacie, że naga plaża jest zupełnie aseksualna? To jakaś bzdura bo nawet ulica wielkiego miasta nią nie jest. Czy nigdy nie zdarzyło się Wam obejrzeć za ubraną a zgrabną, ładną dziewczyną? A ociekające sexem reklamy przedstawiające gołe pośladki, zachęcające kobiety do kupna mydełka pod prysznic? Może należy je pozdejmować bo to też erotyka?

 Ja nie widzę nic złego, ale pod warunkiem, że nie przekracza to granic dobrego smaku. Nie piszę o zwykłym oglądaniu się za atrakcyjną osoba płci przeciwnej - to jest normalne w każdym miejscu. Tylko piszę tu o przychodzeniu na plaże czy do saun w celach ewidentnie erotycznych tj.nachalne podglądanie czy uskutecznianie różnych czynności seksualnych w publicznym miejscu, jakim jest plaża czy sauna.

Nie wiem, czy w każdym przypadku to chamstwo, czy stoją za tym inne motywy. Reagować faktycznie trzeba (moim zdaniem niekoniecznie chamstwem), ale to jest możliwe na plażach, gdzie większość bywalców jest normalna, a owi dewianci to jest margines. A znam przynajmniej jedną plażę, w moich stronach, gdzie raczej zdecydowana większość to osobniki szukające wrażeń z podtekstem. Szanse na zaprowadzenie tam porządku, nawet "jeszcze większym chamstwem", jakoś słabo widzę.

A swoja drogą, wygląda na to, że udało mi się trochę rozruszać dyskusję i już, mam nadzieję, nie jest tak sennie tongue-out

Loading...

Sponsored