Fora  ›  Dział Techniczny  ›  Pomoc
 

Witaj na stronie, czyli pierwsze kroki

Witamy na Forum Pomocy strony Naturysci.org

Niniejszy poradnik składa się z kilku części a do interesujących Cię działów pomocy możesz przechodzić wybierając bezpośrednio tytuł porady na forum Pomoc lub klikając w zawarte w pojedynczych poradnikach linki. Uwaga! Niektóre linki mogą być niedostępne dla niezalogowanych użytkowników!

Przedstawione grafiki podglądowe zostały wykonane na naszym domyślnym szablonie (skórce, templatce) o nazwie UNI, dlatego wskazywane miejsca w poradniku na innych szablonach mogą czasami znajdować się w innych lokalizacjach ale ich nazwa zawsze będzie taka sama, dzięki czemu nie będziesz miał/a problemu z ich odnalezieniem. Szablon możesz zmienić na dolnym menu strony.

Dla Twojej wygody, warto w trakcie studiowania poszczególnych porad, otworzyć sobie w przeglądarce, dodatkowe nowe okno z naszą stroną. W jednym oknie będziesz miał/a podgląd porad a w drugim możesz sprawdzać w działaniu pojedyncze podpowiedzi bez zbędnego powracania do forum Pomocy.

Jeżeli cały proces rejestracji na naszej stronie przebiegł pomyślnie to zaraz po zalogowaniu powinieneś/aś znaleźć się na stronie swojego profilu Mój profil lub na swoim koncie Moje Konto. Wyjaśnijmy na wstępie czym różnią się te opcje. Mój profil to wizytówka która będzie widoczna dla Twoich gości, Moje konto zaś to nic innego jak zaplecze techniczne na którym można dokonywać różnych ustawień o których przeczytasz w innych poradach.

Na samym początku, ustaw domyślny język naszej strony.  Przejdź do ustawień języka

Szybkie linki:

Fora  ›  Dział Techniczny  ›  Pomoc