Fora  ›  Poznajmy Się  ›  Jestem nowy/a
 

naturyści ze Śląska lub Małoplski

Czy są tutaj jacyś aktywni naturyści ze Śląska bądź okolic, albo z Małopolski, którzy bywają obecnie aktywnie nad zalewami w tych rejonach i chcieliby nawiązać nowe znajomości, a może są tu jakieś grupy, do których można byłoby dołączyć? 
Doceniam naturyzm u każdego człowieka, ale od razu nadmieniam, że interesują mnie osoby w mieszanym wieku (rodziny i nie tylko), single, pary, jednakże nie tylko sami mężczyźni. 

Jestem tu nowy. Od dłuższego czasu zbierałem sie z pomysłem, aby dołączyć do takich grup i zaprzyjaźnić się z ludźmi związanymi z naturyzmem, dla których to nie jest coś dziwnego, jednakże dopiero teraz odnalazłem taką szansę i tu jestem. 

Mieszkam w Olkuszu, w mojej bliskiej okolicy jest plaża naturystów przy Pogoria IV w Dąbrowie Górniczej, na której przypadkiem byłem w sobotę 2-ego czerwca 2018. 
Ponieważ trafiłem tam z kilkoma znajomymi, z którymi wykonywaliśmy sesję - trochę mi głupio, że my wówczas ubrani, a naturyści nie, ale z racji osób bedących ze mną, niestety nie mogło być inaczej - tym sposobem wiem, że taka plaża jest niedaleko. 
Wobec powyższego chcę nawiązać kontakt z ludźmi, którzy tam jeżdżą i z nimi spędzać swobodnie czas wolny. 
Oczywiście jeśli są tu osoby będące z Małopolski jeżdżące na Kryspinów, to również chętnie nawiążę kontakt i z całej Polski. 

Pytanie ilu jest tu aktywnych naturystów, czy są takie zrzeszone lub niezrzeszone grupki ludzi? 

Wiem, że są kraje jak Ukraina, Rosja, Czechy i nie tylko, gdzie są Grupy wieloosobowe, które spędzają czas robiąc wspólne święta, imprezy, grille itp. 


Czekam na jakąkolwiek odpowiedź. 


A odnośnie wspomnianej sesji. 

Jestem fotografem w fotomodelingu, współpracuję z wieloma różnymi Kobietami, również takimi które pozują do aktu. 
Mam szacunek dla każdego ciała człowieka, więc chcę nadmienić, żę ta sytuacja jaka zaistniała, nie była dla mnie zbyt komfortowa, a nie mogliśmy innego miejsca znaleźć. 

Zaistnienie w Grupach naturystycznych i poznanie nowych ludzi, nie jest sposobem na zdobywanie osób do współpracy fotograficznej. 
Fotografia to pasja, naturyzm chcę aby było moim odzwierciedleniem siebie i hobby :) 

Pozdrawiam serdecznie 

Grzegorz

Hej jestem z okolic Katowic i chciałbym się poznać, wyskoczyć na plażę