Fora  ›  Naturyzm Europa  ›  Węgry
 

plaża naturystów w Hajduszoboszlo

Byłem tam kilka lat temu jest tam zespół 16 różnych basenów,oraz także niewielka wyspa nudystów.Korzystałem z niej kilka razy.

Cześć, 

W ubiegłym roku korzystaliśmy z tej wyspy. Wejścia na mostek prowadzący do niej pilnuje starszy Pan z obsługi. Naprawdę dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nie wpuszcza na nią nieletnich bez opieki rodziców. Tych, którzy przyszli lecz nie zdjęli ubrań, grzecznie instruuje, że jest to miejsce dla naturystów i należy się rozebrać - i chwała Mu za to. Wyspa jest otoczona podwójnym żywopłotem i nie ma z niej wejścia do wody ale za to mamy na wyspie prysznic oraz (dość długi) wąż ogrodowy (np. dla tych, którzy chcą dostarczyć wodę dla swoich najbliższych, leżących na leżakach). Na wyspie jest mnóstwo leżaków, (które obsługa oczyszcza zaraz po tym jak zostaną zwolnione) więc nie trzeba przynosić swoich. Po lewej stronie od wejścia jest taki zaułek (jakby wnęka), który wykorzystują początkujący Naturyści lub ci, którzy z pewnych względów, na pewien czas nie chcą być widoczni dla wszystkich pozostałych wyspowiczów.

Uważam, że to miejsce jest godne polenienia.

Pozdrawiam,

Lchris. 

 

wysepka w Hajduszo z tego co wiem ma się dobrze.. stare pryki - podglądacze - spędzający całe dnie na większej polancena wysepce *tej pierwszej tuz po wejściu) - także.

 

Jeżeli komuś odpowiadają takie okoliczności - miłego opalania.

Fora  ›  Naturyzm Europa  ›  Węgry