Fora  ›  Naturyzm Polska  ›  Polski Naturyzm
 

łódzcy naturyści

Witajcie, szukam naturystów z Łodzi. Założyłem na facebooku grupę "łódzcy naturyści" i zapraszam wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic do dołączenia :)

Będziemy mogli wymieniać się tam informacjami nt Zalewu Bronisławów i Piętnastek, dzielić wrażeniami i doświadczeniami oraz umawiać na wspólne wypady, może uda się też odkryć inne nowe miejsca, gdzie golasujecie.

Zapraszam i podajcie temat dalej :)

Autora postu zachęcamy do opisania tych miejsc również na naszej stronie wybierając z menu "Miejsca" a szanse na znalezienie kogoś jeszcze się zwiększą.

Golasy z Łodzi i okolic - czy ktoś z Was miałby ochotę w przyszłym tygodniu wyskoczyć na 2-3 dni do Dębek? Wtorek-Czwartek, Środa-Piątek - zależy też jak pogoda dopisze. Ja chcę się wybrać, jechałbym sam, więc jakby znalazły się 2-3 osoby chętne to raz, że koszty podróży znikome, dwa - możemy pomyśleć o wspólnym noclegu.

Witam wszystkich. w tym roku zacząłem się opalać na plaży N mad zalewem sulejowskim. bardzo fajna czysta plaża. fajni ludzie. polecam wszystkim chętnym .

śmiało można przyjechać z namiotem na kilka dni. Policja ściga za ogniska ale grila można bez problemu rozpalić

Witam, lubię spędzać czas w Saunarium na Fali w Łodzi. Niestety nie za często bo nie jestem z tego Miasta. I niestety sam więc gęby nie ma do kogo otworzyć.  :(

FALA dla mnie troche za droga.. Nie stać mnie na taki luksus.. Zpstaje opalanie się latem na łonie natury