Article

Ta strona jest dla tych, którzy lubią się odprężyć i cieszyć się życiem.
Ta strona jest dla tych, którzy są pewni siebie i nie mają przesadnych problemów.
Ta strona jest dla tych którzy nie potrzebują zapasowego stroju do opalania na wakacjach.
Ta strona jest dla tych, którzy przynajmniej raz w życiu opalali się nago w gronie przyjaciół lub samodzielnie
Ta strona jest dla Tych, którzy nie boją się takich słów jak "naturyzm" i "nudyzm" a nawet "erotyka"
Na tej stronie nie będziemy rozpisywać się, co znaczy urok kąpania się nago. Bo to jest oczywiste, to już wiesz.
Wiesz, że na świecie są nie tylko plaże i baseny dla naturystów, ale także hotele i campingi, gdzie nie musisz się ubierać i cały dzień możesz spędzić nago.
Wiesz, że istnieją całe kompleksy do odpoczynku bez ubrania, w których nie musisz zakładać ubrania, odwiedzając supermarkety, hotele, plaże, restauracje, bary i dyskoteki.
Tutaj dowiesz się o możliwości naturystycznego wypoczynku w Polsce i na Świecie. Ci którzy odwiedzili już takie miejsca, podzielą się chętnie z Tobą informacjami na czacie lub forum.
Jesteś trochę zaskoczony tym co przeczytałeś powyżej, to spróbuj w czasie kolejnego urlopu parę dni być naturystą a nigdy nie będziesz już chciał spędzać swoich wakacji w inny sposób.
Nie trać czasu!. Żyje się tylko raz!. Uprawiając naturystyczną rekreację, poznasz jej piękno, rozkosz, radość i wytchnienie, delikatne muskanie ciała przez słońce i wiatr. Jeżeli już tego doznasz to daj nam znać opisując swoje przygody i wrażenia z naturystycznych plaż, basenów i wakacyjnych wojaży. Możesz również wysłać do nas zajęcia i filmy jak wyglądają takie miejsca. A teraz nie trać już czasu przejdź na stronę Główną, załóż konto i dołącz do grona Naturystów. Powodzenia.

naturystka

22.03.2011
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Actions
Recommend
Rating
0 votes
Loading...
Loading...