Article

 

 

La Jenny, francuski ośrodek dla naturystów nad Oceanem.

 

Ośrodek może się poszczycić dzikim, dziewiczym wybrzeżem o piaszczystej plaży dla naturystów z dala od miejskiego zgiełku i wścibskich oczu. Jenny, to piękne widoki oceanu w całej jego okazałości.

 

Jenny, w pełni cieszy oczy pięknem Oceanu który leży w strefie ochronnej środowiska. Ciągną się tutaj na dużej przestrzeni plaże dla naturystów. Jeżeli odwiedzisz to miejsce, zobaczysz nienaruszoną dzikość przyrody i dbałość o utrzymanie wybrzeża Atlantyku.

 

Ośrodek naturystyczny prowadzony przez specjalistów w tym temacie. Zadbano tutaj zarówno o nadzór nad gośćmi jak i o ich bezpieczeństwo.

Z racji klimatu ośrodek może sobie pozwolić, na letni jak i zimowy wypoczynek. Zimą można obserwować min. uderzające fale o przepiękne wybrzeże.

 

 

Miłośnicy sportu mogą nauczyć się lub udoskonalić surfowanie z wykwalifikowanym instruktorem. Istnieje również wiele innych dyscyplin sportowych które możesz tutaj uprawiać. Możesz też uczestniczyć w wielu kursach i lekcjach podnoszących umiejętności sportowe.

 

 

 

 

Naturyzm

 

 

W ośrodku, naturyzm jest normą. Nagość jest obowiązkowa na basenie i na plaży. W okolicy ośrodka również nie wzbudzisz sensacji chodząc bez ubrania jednak obsługa ośrodka zaleca coś na siebie zarzucić.

 

W niektórych sytuacjach będzie jednak wymagany strój sportowy, który ma za zadanie chronić twoje ciało przed ewentualnymi urazami wynikającymi ze specyfiki dyscypliny sportowej.

 

Aby dostać się na plażę, która znajduje się na końcu wsi, musimy przejść kawałek publiczną drogą. Tutaj też zaleca się gościom zakrycie swojej nagości. To samo dotyczy wszelakich wypożyczalni sprzętu nienależących do ośrodka naturystycznego.

 

Na terenie samego ośrodka, stroje kąpielowe są zabronione. Zdobienie swojego ciała przeróżnymi rzeczami również (przesadnie duża biżuteria itp). Ośrodek nie przyjmuje gości z piercingiem genitaliów.

 

Zakwaterowanie

 

Dla klientów jest do dyspozycji piętnaście modeli domków letniskowych. Zbudowane są z drewna aby współgrały z otaczającą naturą. Domki mają romantyczne wystroje, udogodnienia dla całej rodziny. Wszystkie oferują komfort i prywatność.

 

Każdy domek wyposażony jest w kuchnie (w tym urządzenia, naczynia, ekspres do kawy i naczynia do gotowania), łazienka (WC, umywalka, prysznic). Woda i prąd są wliczone w czynsz, poduszki i koce są w cenie.

Ośrodek posiada kilka budek telefonicznych i dostęp do internetu

 

 

W ośrodku La Jenny znajdziecie podstawowe wartości naturyzmu: Pełna nagość, szacunek dla siebie, innych i środowiska. Szacunek innych ludzi, którzy wybrali taki styl życia.

 

Wszelkie akcesoria erotyczne (piercing, seksualna bielizna ...) jest zabronione. Wszystkie zachowania ekshibicjonistyczne lub seksualne są również surowo zabronione. Powyższe zasady są takie same dla wszystkich.

 

 

Bezpieczeństwo

 

Dla bezpieczeństwa wszystkich, konieczne jest, aby przestrzegać kilku prostych zasad, w tym:

 

- Środowisko leśne jest niezwykle podatne na ogień: Używanie grilla, palenie papierosów, wyrzucanie butelek, itp. .. jest surowo zabronione.

 

- Korzystanie z pojazdów jest ograniczone do 20 km / h przy priorytecie dla pieszych i rowerzystów.

 

- Faworyzowane jest korzystanie z rowerów.

 

Naturyzm to także szacunek dla innych i środowiska:

 

- W ośrodku nie można filmować ani robić żadnych zdjęć.

 

 

 

Naturystka na basenie w ośrodku La Jenny Naturyści grają w golfa we francuskim ośrodku dla naturystów

Foto: lajenny.fr

 

Basen

 

W samym sercu osiedla, zbiornik wodny o powierzchni 1000 m ² ze średnią temperaturą 25 °. Cztery baseny różnej wielkości i głębokości.

 

Można w nich pływać, uprawiać aerobik w wodzie dla sportu lub dla relaksu. Dla rodzin jest oferta zabaw dla dzieci, kąpiele dla maluchów ... a nawet nurkowanie! Wszystko to pod bacznym okiem ratowników i instruktorów.

 

Po kąpieli, można skorzystać z miejsca do opalania, idealnie naświetlonym i osłoniętym od wiatru. Pozwoli to wam czerpać z wypoczynku pełny relaks.

 

Wieczorem basen promieniuje podczas spektakularnych pokazów w stylu "światło i dźwięk" , które umilają chwile wieczorową porą na ośrodku. Można wtedy przyjść na pokaz wraz z całą rodziną lub przyjaciółmi.

 

Golf

 

Przestrzeń do golfa stworzona w 1993 roku i rozbudowana w 2009 roku, rozprzestrzenia się na powierzchni 9 hektarów. Jego specyfiką jest to że jest on tylko dla naturystów. Pole zbudowane jest według światowych standardów.

 

Można grać w golfa indywidualnie lub zbiorowo. Dla gości opieka profesjonalnych nauczycieli tej dyscypliny. Dostępne są lekcje dla początkujących. Klub zaprasza na niezapomniane wakacje z golfem i odpoczynek w tym wyjątkowym miejscu. Golf w Jenny, jest dostępny dla wszystkich.

 

Kluby rozrywki

 

Z kartą klubu La Jenny, macie dostęp do szerokiej gamy oferowanych imprez: można uprawiać jogę lub grać w szachy, pójść na spacer z naszymi kucykami.

 

Aby utrzymać formę oferujemy wodny aerobik lub rozciąganie. Można popróbować lokalnego rzemiosła , aby wyrazić swoje talenty.

 

 

Wieczorem oferowane są różne pokazy na które można przyjść z całą rodziną lub z przyjaciółmi. Występy kabaretowe, pokazy cyrkowe, afrykańskie rytmy ... Jest coś dla każdego! W Jenny, oferowana jest rozrywka dla dużych i małych.

 

Zajęcia sportowe

 

Jenny daje wam możliwość rozwijać się w różnych dyscyplinach sportu: golf, tenis, pływanie, surfing, jazda konna, nurkowanie, ratownictwo przybrzeżne ...

Nauczyciele posiadają świadectwa patentowe i oferują lekcje lub kursy, indywidualne lub zbiorowe.

 

Relaks

 

Zacznij dzień od sesji jogi, pogodzenie ciała i umysłu. Bieg po plaży lub fitness na świeżym powietrzu. Ośrodek posiada dostęp do prawdziwego centrum fitness. Sauna, masaż, maseczki kosmetyczne i ciała ... La Jenny, da wam to, na co zasługujecie i czas na radość !

 

 

Obsługa

 

Ośrodek zaprasza przez cały rok. Aby pomóc w rezerwacji zakwaterowania i dowiedzieć się więcej o życiu w ośrodku, pracownicy udzielają telefonicznie lub przez internet wszelkich odpowiedzi.

Cały rok, na terenie wioski działa również biuro informacji turystycznej gdzie można zasięgnąć informacji o atrakcjach w regionie.

 

Sklepy

 

Na terenie ośrodka, można znaleźć użyteczne sklepiki niezbędne przy zakupach w życiu codziennym: kioski, butiki , "wakacyjny" bazar i supermarket.

Codziennie świeże ryby i skorupiaki. Wszystkie produkty regionalne czekają na gości w sklepach.

 

Restauracje

 

Pizza lub kuchnia regionalna? ...

Jenny oferuje kilka restauracji i przekąski na terenie kurortu, więc możesz schrupać sałatkę po powrocie z plaży, zjeść pizzę z rodziną na basenie lub zafundować sobie elegancką kolację przy nastrojowym świetle. Po zmroku restauracje oferują rożnego rodzaju show, muzykę na scenie, spokojne tarasy wzdłuż wody: wszystko to w samym sercu wioski !

 

Nie ma potrzeby, aby wychodzić na zewnątrz z raju Jenny aby cieszyć się życiem!

25.01.2014
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Actions
Recommend
Rating
1 votes
Loading...
   
loading...