Article
naturyzm-lornetka-podgladacza.jpg

Naturystyczny odpoczynek w plenerze to słońce, plaża, kąpiel w orzeźwiającej wodzie, naturystyczne SPA itp.

Odpoczywając naturystycznie stykamy się też niejednokrotnie ze zjawiskiem jakim są podglądacze. Generalnie jest to osoba przeważnie nieśmiała i zakompleksiona czerpiąca swoje podniecenie seksualne z oglądania ludzi nago z ukrycia. Siedzi w krzakach, tną go komary i się podnieca, no takie dziwne zboczenie. Osobnik taki występuje często wiosną i latem przy małych plażach naturystów w głębi kraju lub na wydmach nad morzem. Zimą podglądacz wraz z niedźwiedziami zapada w zimowy sen od czasu do czasu budząc się, wertuje strony typu voyeur, w celu uzupełnienia emocjonalnych zapasów.

Polowanie na naturystów

Z nastaniem wiosny jego organizm budzi się do intensywnego działania, czytaj podglądania. Gdy słońce zaczyna coraz mocniej przygrzewać wybiera się w plener na swoje łowy. Łakomym i niezwykle prostym do upolowania smakołykiem są dla niego naturyści, chociaż nie raz przemierza też odległe tereny w poszukiwaniu kochających się par w lasach i parkach.

Podglądacz tz. blokowy rzadziej wychodzi na łowy. Zadowala się często podglądaniem innych mieszkańców osiedla z przeciwnego bloku. Naturysta , człowiek bogu ducha winny, który dla relaksu opala się na golasa w ustronnych miejscach lub w miejscach specjalnie do tego wydzielonych, podglądaczy wcale się nie boi, ale czasami jest to tak upierdliwe jak krążąca koło nas mucha. Nieraz ma się ochotę takiego wyciągnąć z tych krzaków i mu... pomóc żeby go te komary i robale nie zagryzły na śmierć, ale słoneczko tak fajnie przygrzewa i się po prostu nie chce.

Naturystyczna plaża

Czasami nie mając odpowiedniego ukrycia decyduje się na bardziej inwazyjną metodę czyli wmieszanie się w stado swoich ofiar. Przychodzi na plażę naturystyczną i łypie gałami. Co prawda to nie to samo co oglądanie z ukrycia ale... jak się nie ma co się lubi, to się lubi...itd. Uwaga żeby nie pęknąć ze śmiechu bo mogą zachowywać się czasami komicznie .

I teraz pytanie: Jak rozpoznać podglądacza albo jak nie być odebranym jako podglądacz. Oto kilka zasad zachowania się na plaży naturystów umieszczonych na zaprzyjaźnionej stronie: Naturyzm Wrocław. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach jak rozpoznać podglądacza na plaży i jak z nimi walczyć.

Może macie jakieś też komiczne historie, pośmiejemy się z nich razem. Mamy wakacje. Co prawda pogoda ostatnio do nagiego wypoczynku nie sprzyjała ale myślimy że i tak będą one udane, czego wszystkim serdecznie życzymy.

16.03.2011
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Actions
Recommend
Rating
0 votes
Loading...
loading...