Article

Hotele dla naturystów

Na świecie istnieje około 270 hoteli, dla fanów naturyzmu i nudyzmu, którzy chcą zaoszczędzić na kostiumie kąpielowym w czasie wakacji. Poniżej opisaliśmy krótko podobno te najlepsze.

Naturystyczna plaża przy hotelu

Pierwsze miejsce zajął w rankingu Hotel Hidden Beach Resort Au Naturel Club znajduje się on w popularnym kurorcie Riviera Maya w Meksyku. Jest to luksusowy hotel dla naturystów, który pracuje w systemie "all inclusive". Znajduje się na karaibskim wybrzeżu, w malowniczej zatoce Quentin.

Drugie miejsce zajmuje hotel Garden of Eden Resort na wyspie Solarte (Isla Solarte), należącej do Panamy. Hotel położony jest w spokojnym i zacisznym miejscu na karaibskim wybrzeżu, więc nie stoi nic na przeszkodzie aby cały pobyt spędzać na golasa w ruchu bez wścibskich podglądaczy.

Na trzecim miejscu - Californian Living Hotel z wodami mineralnymi, Znajduje się tam ośrodek w tym spa dla fanów naturyzmu. Dodatkowo w hotelu można korzystać z masażu i basenów z wodami mineralnymi - czyli miejsce bardzo zdrowe.

Czwarte miejsce zajął inny Hotel California - Terra Cotta Inn Palm Springs Resort. Ten kameralny, luksusowy hotel jest prywatną własnością pewnej pary. Po odpoczynku w hotelu Terra Cotta Inn 75% odwiedzających wraca do niego podobno ponownie, hmm brzmi to intrygująco ...

Na piątym miejscu znalazł się Dominikański Hotel Caliente Caribe Resort and Spa w miejscowości Puerto Plata. Wszystkie pokoje z widokiem na ocean. Caliente Caribe Resort and Spa działa w systemie "all inclusive".

Ceny pobytu w hotelach dla naturystów

Najdroższe z nich to ośrodki Hotel Hidden Beach Resort Au Naturel Club, gdzie cena za pokój to średnio wydatek 541 dolarów, który jest nadal o wiele droższy niż w Turcji czy Egipcie. Minimalna zaś cena za dobę to 95 dolarów za którą zapłacimy w pewnym meksykańskim hotelu - Cabanas Copal.

15.03.2011
 
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Actions
Recommend
Rating
0 votes
Loading...
Loading...
loading...