Photos
Description

 Turnus Naturystyczny - Ustronie Morskie 2018

W tym roku miała miejsce jedyna jak do tej pory w Polsce oferta w pełni naturystycznego tygodniowego wypoczynku w miejscowości Ustronie Morskie. O inicjatywie można poczytać na innym forum.

 

W roku 2018 właściciele obiektu planują 1 tydzień naturystycznego wypoczynku w terminie 26 sierpień - 02 wrzesień 2018

Poniżej opis sporządzony przez właściciela ośrodka wypoczynkowego w tym roku, przed tegorocznym turnusem, który się z powodzeniem odbył (źródło opisu: forum NNS)

"Czy byłoby zainteresowanie tygodniowym pobytem nad morzem w ośrodku wypoczynkowym o umiarkowanym standardzie i cenie ale co ważne - na czas tego tygodniowego turnusu Ośrodek byłby na wyłączność dla "golasów" a niedostępny dla "tekstylnych" Gości co daje możliwość ustalenia że na całym obiekcie dozwolone będzie poruszanie się bez stroju. 

Ośrodek jest w ustronnym miejscu. Zapewnia pełną prywatność i brak "podglądaczy". Ma wyraźny charakter miejsca wypoczynku dla rodzin.

Na terenie jest wiele atrakcji: basen,  basen dla dzieci, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki, boisko do badmintona, duży plac zabaw, szachy ogrodowe, sala zabaw dla najmłodszych, sala gier dla starszych, spory park z zarybionym stawem, oczywiście parking i zamknięty ogrodzony teren.

W ramach tygodniowego pobytu mogłyby się odbyć 2 lub 3 zabawy integracyjne z ogniskiem i dyskoteką.

Lokalizacja Ośrodka to Ustronie Morskie ale dalej co ważne odległości do "Naszych plaż":

  • Grzybowo - 20 km
  • Unieście - 30 km
  • Sianożęty ( nieoficjalna plaża) - 4 km
  • Ustronie Morskie ( za rzeczką) - 5 km.

Zakwaterowanie w murowanych domkach letniskowych oraz pokojach w budynku pensjonatowym  - wszystkie z łazienkami i kuchniami."

"OŚRODEK NA WYŁĄCZNOŚĆ DLA NATURYSTÓW. ŻADNYCH TEKSTYLNYCH GOŚCI.

Nie może być mowy o podglądaczach bo Ośrodek nie ma żadnych sąsiadów. Jest całkiem na uboczu. Teren to około 2ha całkowicie nasadzone roślinnością. Dla pokazania jak to widać z ulicy zamieszczam zdjęcie na której widać bramę wjazdową i tak jest z każdej strony (foto: brama wjazdowa)

Dopiero w głębi jest Ośrodek na ok. 80 osób ;-)

Tak to wygląda poglądowo z góry (foto: widok ośrodka z map google) . Dookoła wszystko obsadzone i nie tylko nie ma możliwości podglądania ale co ważniejsze nie ma kto tego robić bo dookoła nikogo nie ma.

Tak - napisałem że można poruszać się na golasa  wewnątrz całego obiektu. Nie chciałem napisać że "trzeba" bo chyba nie trzeba ;-) ale o podglądaczach to na 99% nie ma mowy. Jeżeli nie będzie pobytu z wyżywieniem to Obsługi nie będzie. Będziemy tylko my z żoną ale jak sądzę często przyłączymy się do naszych Gości w zakresie stroju ( a raczej jego braku ;-) )

Tak - wszystkie pokoje i domki są wyposażone w kompletne kuchnie z kuchenkami, lodówkami, zlewozmywakami, naczyniami, sztućcami itp. Poza tym wszystkie domki i pokoje na parterze budynku mają swoje grille. Jest też większy ogólnodostępny grill."

O kosztach pobytu (w tym roku był naprawdę symboliczny bo ~250zł/os/tydzień bez wyżywienia), rezerwacji miejsc w 2018 roku niestety trzeba dowiadywać się pocztą pantoflową. Ale może też organizatorzy są na tutejszym portalu lub się zarejestrują i będą w stanie udzielać odpowiedzi na wszelkie pytania.

Gdy są jakieś pytania proszę zadawać. W miarę możliwości postaram się na nie odpowiadać :)

Jak na razie jest to pierwsza i jedyna taka oferta na polskim rynku skierowana tylko i wyłącznie dla naturystów

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
Information
mi_chal
Sezon N 2018 jednak trwa nadal :)
Ośrodek Wypoczynkowy, Ustronie Morskie, Poland
Date start02.09.2018 20:00
Date end26.08.2018 07:00
Rate
6 votes
Recommend
Loading...
Sponsored
loading...