Photos
Description

Camping naturiste Arnaoutchot Landes 

W sercu Landes, położonym w sosnowym lesie o powierzchni 45 hektarów, kemping Arnaoutchot czeka na niezapomniane wakacje dla naturystów. W rodzinnej atmosferze odnajdź ducha naturystycznej wioski dzięki naszym usługom: restauracjom itp.

 

Odkryj jakość naszych usług i lokalizacji. Ciesz się spokojem plaży naturystycznej, dostępnej bezpośrednio z kempingu, basenami w parku wodnym, spa i wszelkimi zajęciami i rozrywką.

 

Nasze lokalizacje i zakwaterowanie

 

Niezależnie od tego, czy przyjedziesz sam/a, jako para, z rodziną lub przyjaciółmi, odnajdziesz swoje szczęście w Arnaoutchot! U nas możesz zatrzymać się pod namiotem, w przyczepie kempingowej, domku lub bungalowie. Wszystkie domki i bungalowy mają duży taras. Chcesz oryginalności? Wynajmij przyczepę lub jeden z naszych domków na drzewie o wysokości 4 metrów! Twoja wygoda jest jednym z naszych priorytetów, wszystkie nasze wypożyczalnie są doskonale wyposażone. Nasza obsługa zawsze jest do Twoich usług. Nie wahaj się ich prosić o pomoc.

 

Miejsca kempingowe

 

Nasze miejsca znajdują się w sosnowym lesie o powierzchni 45 hektarów, są spokojne a wokół jest dużo zieleni. Możesz wybrać miejsce zacienione lub słoneczne zgodnie z Twoimi preferencjami. W Arnaoutchot znajdziesz standardowe stanowiska (oświetlone lub nie) oraz duże place o powierzchni ponad 120 m². Miejsca bliżej drogi i sanitariatów są zarezerwowane dla małych przyczep kempingowych i średnich namiotów. Są oferowane w bardzo przystępnych cenach. Rezerwacja obejmuje miejsce dla dwóch osób, pojazdu, namiotu, przyczepy kempingowej lub kampera oraz dostęp do infrastruktury.

 

 

Wakacje naturystyczne na plaży

 

W Arnaoutchot czekają na Ciebie ożywcze fale i hojne słońce Landów. Na długiej piaszczystej plaży, w spokoju poopalasz się, posłuchasz szumu oceanu, pobawisz się z dziećmi, poczytasz, zrelaksujesz ... Plaża jest dostępna bezpośrednio z pola namiotowego. Jest strzeżona od 17 czerwca do 3 września.

 

Korzystaj z basenu dla naturystów w Arna

 

Park wodny Arnaoutchot obejmuje trzy duże baseny, z których jeden jest kryty, podgrzewany do temperatury 28 ° C i wyposażony w zjeżdżalnię wodną. Dwa pozostałe baseny i wanny z hydromasażem, rozmieszczone są na zewnątrz. Dla małych dzieci dostępny jest specjalny brodzik.

 

Oferujemy również lekcje pływania. Szczęście na wakacjach dla całej rodziny: ciesz się słońcem i radością pływania, podczas gdy Twoje dzieci uczą się bezpiecznie pływać. Organizowane są również zajęcia dla dorosłych. Zajęcia są płatne i odbywają się w trakcie całego turnusu.

 

Przypominamy, że baseny są wyłącznie naturystyczne. Są one otwarte od kwietnia do końca września od 10:00 do 19:00 (19:30 w lipcu i sierpniu). Latem baseny czynne są również w nocy raz w tygodniu, do godziny 22:30. Zabronione jest fotografowanie lub filmowanie w obszarze basenowym.

 

Strona web: www.arna.com

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Recommend

loading...
Loading...
Loading...