Zdjęcia
Opis

Camping naturiste Arnaoutchot Landes 

W sercu Landes, położonym w sosnowym lesie o powierzchni 45 hektarów, kemping Arnaoutchot czeka na niezapomniane wakacje dla naturystów. W rodzinnej atmosferze odnajdź ducha naturystycznej wioski dzięki naszym usługom: restauracjom itp.

 

Odkryj jakość naszych usług i lokalizacji. Ciesz się spokojem plaży naturystycznej, dostępnej bezpośrednio z kempingu, basenami w parku wodnym, spa i wszelkimi zajęciami i rozrywką.

 

Nasze lokalizacje i zakwaterowanie

 

Niezależnie od tego, czy przyjedziesz sam/a, jako para, z rodziną lub przyjaciółmi, odnajdziesz swoje szczęście w Arnaoutchot! U nas możesz zatrzymać się pod namiotem, w przyczepie kempingowej, domku lub bungalowie. Wszystkie domki i bungalowy mają duży taras. Chcesz oryginalności? Wynajmij przyczepę lub jeden z naszych domków na drzewie o wysokości 4 metrów! Twoja wygoda jest jednym z naszych priorytetów, wszystkie nasze wypożyczalnie są doskonale wyposażone. Nasza obsługa zawsze jest do Twoich usług. Nie wahaj się ich prosić o pomoc.

 

Miejsca kempingowe

 

Nasze miejsca znajdują się w sosnowym lesie o powierzchni 45 hektarów, są spokojne a wokół jest dużo zieleni. Możesz wybrać miejsce zacienione lub słoneczne zgodnie z Twoimi preferencjami. W Arnaoutchot znajdziesz standardowe stanowiska (oświetlone lub nie) oraz duże place o powierzchni ponad 120 m². Miejsca bliżej drogi i sanitariatów są zarezerwowane dla małych przyczep kempingowych i średnich namiotów. Są oferowane w bardzo przystępnych cenach. Rezerwacja obejmuje miejsce dla dwóch osób, pojazdu, namiotu, przyczepy kempingowej lub kampera oraz dostęp do infrastruktury.

 

 

Wakacje naturystyczne na plaży

 

W Arnaoutchot czekają na Ciebie ożywcze fale i hojne słońce Landów. Na długiej piaszczystej plaży, w spokoju poopalasz się, posłuchasz szumu oceanu, pobawisz się z dziećmi, poczytasz, zrelaksujesz ... Plaża jest dostępna bezpośrednio z pola namiotowego. Jest strzeżona od 17 czerwca do 3 września.

 

Korzystaj z basenu dla naturystów w Arna

 

Park wodny Arnaoutchot obejmuje trzy duże baseny, z których jeden jest kryty, podgrzewany do temperatury 28 ° C i wyposażony w zjeżdżalnię wodną. Dwa pozostałe baseny i wanny z hydromasażem, rozmieszczone są na zewnątrz. Dla małych dzieci dostępny jest specjalny brodzik.

 

Oferujemy również lekcje pływania. Szczęście na wakacjach dla całej rodziny: ciesz się słońcem i radością pływania, podczas gdy Twoje dzieci uczą się bezpiecznie pływać. Organizowane są również zajęcia dla dorosłych. Zajęcia są płatne i odbywają się w trakcie całego turnusu.

 

Przypominamy, że baseny są wyłącznie naturystyczne. Są one otwarte od kwietnia do końca września od 10:00 do 19:00 (19:30 w lipcu i sierpniu). Latem baseny czynne są również w nocy raz w tygodniu, do godziny 22:30. Zabronione jest fotografowanie lub filmowanie w obszarze basenowym.

 

Strona web: www.arna.com

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Głosuj
0 głosy
Poleć

loading...


Loading...


Rejsy dla naturystów

Na świecie jest kilka firm które oferują rejsy po Karaibach dla naturystów, jedna z nich jest Holland America Line. Od lutego każdego roku, statek wycieczkowy "Maasdam", na którego pokładzie może podróżować 1250 osób, odbywa rejsy po wodach karaibskich. Pasażerami są głównie osoby, którzy lubią wypoczywać kompletnie bez odzieży w czasie wakacji. Pomysłodawcy wycieczek dla golasów twierdzą, że jest to doskonała zabawa dla ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólny relaks. Współwłaściciel i Prezes Organizacji, która jest inicjatorem takich wyjazdów, twierdzi, że "morze i naturystyka to wspaniałe płączenie".

Naturystyczne hotele

Najpopularniejsze hotele dla fanów naturyzmu na wakacje.

Read More

Naturyści i podglądacze

Naturystyczny odpoczynek w plenerze a podglądacz.

Read More

Czy warto być naturystą

Wśród naturystów można natknąć się interesujących ludzi.

Read More