Photos
Description

The friendly, family naturist club

 

Croft Country Club powstał na początku lat 90. XX wieku. Posiada wiele udogodnień, w tym duży klub, dwa baseny i saunę, 18-dołkowe pole putting green, 2-torowe boisko do gry w pétanque, boisko do shuffleboard i boisko do siatkówki.

 

Klub jest dobrze przygotowany do zwiedzania Sandringham, Cambridge, Ely, Kings Lynn i wybrzeża North Norfolk (w tym plaży naturystów Holkham). Dla odwiedzających z Europy jest oddalony tylko 128 km od Felixstowe, 144 km od Harwich i 254 km od Dover.

 

DOMKI DO WYNAJĘCIA

Zarówno domki z bali Cherrywood i Maple mają prysznice, centralne ogrzewanie gazowe, płyty grzewcze, kuchenki elektryczne, kuchenkę mikrofalową i telewizor. Kabiny mogą być wynajmowane na długie i krótkie okresy, opłata za wypożyczenie obejmuje pościel, ręczniki, prąd elektryczny, parking na jeden samochód i członkostwo wakacyjne w Croft Country Club.

 

KEMPING

Croft ma 60 podłączeń elektrycznych. Do dyspozycji gości są, dwa baseny, sauna, teren do gier, boisko do gry w Shuffleboard oraz prysznice i WC.

 

DOMKI Z BALI

Do wynajęcia są 2 domki z bali i przytulna chatka. W Croft dostępne są również przyczepy do wynajęcia które stoją w trzech lokalizacjach.

 

BASEN

Na terenie obiektu mają również kryty basen o wymiarach 90 m x 40 m i basen zewnętrzny o wymiarach 92 m x 45 m, otwarty od 20 kwietnia do 29 września.

 

WYDARZENIA

W każdy weekend w domu klubowym organizowane są przeróżne rozrywki i wydarzenia kulturalne.

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Recommend

loading...
Loading...


Sponsored
loading...