Photos
Description

Najbardziej przyjazny dla naturystów ośrodek w Tajlandii 

Chan Resort to ośrodek dla naturystów - zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych. Są pierwszym ośrodkiem w Tajlandii, który szczęśliwie zapewnia specjalne miejsce dla naturystów i nadal z dumą to robi. Wierzą tam w pełne słońce, nagość… i naturalny sposób życia. Poczucie wolności wynikające z relaksu przy basenie bez kostiumu kąpielowego jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie przyjeżdżają do nich i kochają go za to tak bardzo. Słońce głęboko rozluźnia ciało w ciągu dnia i wkrótce umysł również się odpręża, a duch podąża za nim. Będziesz odpoczywać, relaksować się, być może trochę jeść i cieszyć się spokojną, otwartą i odprężającą atmosferą. A więc przyjedź… Mają tam nadzieję powitać Cię wkrótce w ich małym ośrodku dla naturystów w Pattaya.

 

Przepiękny basen dla nudystów w Tajlandii

 

Chan Resort istnieje już od jakiegoś czasu. Kiedyś kilka lat temu nazywano go „Chan Twin Resort”, ale właściciel pan Chan (i jego żona, pani Wanpen) postanowili sprzedać go i zbudować bardziej intymny ośrodek dla naturystów. Od tego czasu bardzo rozkwitł oferując wspaniałą obsługę i gościnność.

 

Panna Jar i pan Alex w recepcji zajmą się wszystkimi Twoimi pytaniami i sprawią, że Twój pobyt będzie przyjemny i komfortowy. Oferowane są również usługi poza terenem ośrodka w okolicach Pattaya (wycieczki, wypożyczalnie motocykli itp.), a informacje i mapy są dostępne przez cały czas.

 

Menu różnych dań, zarówno tajskich, jak i zachodnich, można zjeść wraz z bezpłatnymi świeżymi owocami, kawą lub herbatą. W pobliżu znajdują się inne miejsca, a niektóre pobliskie kurorty i restauracje są przyjaciółmi tego ośrodka.

 

Adres: 

391/137 Moo.10 Soi.Thappraya 15 Nongpure,

Banglamung, Chonburi, Pattaya, Thailand 20150 

GPS Coordinates : 12°54'36.80"N 100°52'27.89"E 

www.chanresort.com

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Recommend

loading...
Loading...
loading...