Zdjęcia
Opis

Cichy i spokojny kemping do praktykowania nudyzmu. Blisko miasta Pensacola, Fort Walton Beach i Destin

Ośrodek Hidden Lake położony jest na południe od Jay w stanie Floryda, z dala od drogi Cobbtown na trasie do Wildhorn. Ostatni odcinek drogi prowadzącej do campingu prowadzi przez przepiękny sosnowy las. Ukryty przed wścibskimi ludźmi teren ośrodka jest w całości własnością klubu AANR.

Niezależnie od tego, czy jesteście od dłuższego czasu nudystami czy dopiero zaczynacie przygodę z nudyzmem, goście Hidden Lake odkryją, że ludzie mają różny wygląd, kształty i rozmiary swoich ciał.

Jeśli chodzi o ciało, nikt z nas nie ma nic do ukrycia. W naszym ośrodku można dostosować się do panujących warunków we własnym tempie, ubieramy się i rozbieramy dla wygody, pozwalając pogodzie być naszym przewodnikiem w tym temacie. Nagość jest akceptowana a wręcz zachęcamy do niej na terenie całego ośrodka, zwłaszcza na naszej lagunie.

Nasze udogodnienia to brama z prywatnym wejściem, 8-hektarowe prywatne jezioro rybackie z 2 łódkami kajakowymi, basen z piaszczystą plażą i mnóstwo trawników do kąpieli słonecznych, klubowy dom z pełną kuchnią, łazienką, telewizorem i tarasem na świeżym powietrzu. Podgrzewany basen kąpielowy, własne szlaki turystyczne i wiele innych.

Jesteśmy otwarci przez cały rok, więc możecie zatrzymać się tutaj i poznać nas w każdej chwili!

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Głosuj
0 głosy
Poleć

loading...
Loading...
Loading...

Sponsored