Zdjęcia
Opis

Kemping naturystyczny Levendula nad Balatonem

Spędź wymarzone wakacje, bez ubrań i ograniczeń w najpiękniejszej części Balatonu. Kemping w Levendula zapewnia doskonałą rozrywkę dla wszystkich, od najmłodszej do starszej grupy wiekowej z doskonałymi programami i doskonałą infrastrukturą.

 

Kemping Levendula ma przytulną atmosferę i leży bezpośrednio nad brzegiem Balatonu, w małej spokojnej wiosce. Najlepszym kempingiem dla naturystów nad Balatonem jest właśnie ten. Miejsca kempingowe o różnej wielkości są oddzielone od siebie żywopłotem i spełniają wszelkie możliwe wymagania. Dwie przystanie, świetlica wyposażona w telewizję satelitarną i zaplecze sportowe sprawiają, że kemping jest idealny zarówno dla aktywnych turystów, jak i dla tych, którzy chcą się zrelaksować. W okolicy znajdują się popularne turystyczne atrakcje zapewniające przyjemny pobyt i czas relaksu.

 

Zakwaterowanie na kempingu jest w pełni wyposażone

 

Zapewniony jest sprzęt kuchenny, lodówki, poduszki, koce. Nie oferują pościeli, prześcieradeł, płynu do mycia naczyń, itp. Goście przybywający z własnym sprzętem kempingowym mogą zająć normalne miejsca (trawnik bez żywopłotu) lub inne stanowiska o różnej wielkości. Normalna wielkość miejsca to max. 50 m2, gdzie można umieścić samochód / motocykl / rower i namiot. Stanowiska te nie znajdują się w centralnej części kempingu a ich wielkość może być różna. Maksymalna ilość osób jaka może być zakwaterowana wynosi 6.

 

Miejsca na kampery i przyczepy są większe (60 do 120 m2). Posiadają przyłącze elektryczne i oddzielone są od innych żywopłotem. Stanowiska te, znajdują się w bardziej centralnej części kempingu. Można na nim umieścić (przyczepę kempingową, namiot, samochód kempingowy) + samochód / motocykl + mały namiot. Maksymalna liczba osób wynosi 6. W cenniku znajdują się różne ceny za miejsce w zależności od jego rozmiarów.

 

Obok standardowych stanowisk oferowane są również miejsca dla gości, którzy przyjeżdżają rowerem lub przychodzą pieszo. Na tych najmniejszych miejscach może przebywać max. 2 osoby.

 

Co możesz tutaj robić?

 

W sezonie animatorzy codziennie umilają czas gościom organizując różne programy. W recepcji można przejrzeć oferty wycieczek do różnych miast lub zwiedzanie okolicy - samochodem, autobusem, pociągiem, a nawet rowerem! Niektóre wycieczki oferowane są również z przewodnikiem.

 

Istnieje możliwość długoterminowego pobytu dal wczasowiczów, którzy mogą zatrzymać się nawet na 4,5 miesiąca, aby cieszyć się kempingiem i pięknem Jeziora Balaton! Kemping czynny jest od 28.04.2017 - 11.09.2017.

levendulacamp.com - adres strony internetowej Lavender Naturist Camping.

Lokalizacja
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę:
 
  • Brak komentarzy
Głosuj
0 głosy
Poleć

loading...
Loading...

Sponsored
Loading...