Photos
Description

Stężnica koło Baligrodu w samym sercu wielkich Bieszczad

Pierwszy naturystyczny ośrodek w Bieszczadach. Jeśli szukacie kameralnego spokoju, zieleni, intymności, pełnego kontaktu z naturą i chcecie mieć bazę wypadową nad Solinę czy Poloniny to tu możecie znaleźć tę zabytkową, chatę bojkowską, drewnianą, krytą strzechą i w pełni odrestaurowaną i przystosowaną do wymagań współczesnej turystyki.

Jeśli tam przyjedziecie, będziecie mogli doświadczyć nagiego wypoczynku na łonie natury bez skrępowania w intymnym i pięknym otoczeniu Bieszczad. Do dyspozycji gości jest cała chata. Może w niej zamieszkać nawet do 14 osób, oczywiście osób stanowiących grupę znajomych, gdyż nie ma możliwości dokoptowania Wam obcej osoby bądź kilku osób.

Osada Bieszczady to...

Chata, 140 metrów kwadratowych, 2 duże sypialnie na piętrze dla 4-6 osób każda. Na parterze znajduje się duża łazienka i spora w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka do gotowania, mikrofalówka, czajnik elektryczny, garnki, talerze, sztućce, itp) oraz duży salon z kominkiem przygotowanym na chłodniejsze dni, internet oraz TV satelitarna. Obiekt całkowicie niezależny z dużym terenem o powierzchni 1ha dookoła. Gospodarze mieszkają w oddzielnym budynku, oddalonym o ok. 50 m. i na dodatek odgrodzonym pasem zieleni - dają Wam pełną niezależność, ale są gdy ich potrzebujecie.

Miejsce jest odpowiednie dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, pełną intymność i kontakt z naturą - wielki, niezależny teren z dojściem do płytkiego strumienia bezpiecznego nawet dla dzieci. Na terenie znajduje się kamienny grill i miejsce na ognisko. Jeśli chcielibyście skorzystać z grilla podczas deszczu, udostępnią wam w pełni zadaszony taras.

To wspaniałe miejsce do wypoczynku dla osób ceniących sobie spokój, intymność. Jeśli macie zwierzęta to również możecie je ze sobą zabrać, ale po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielami, ponieważ oni również je posiadają.

W okresie wiosennym i jesiennym w weekendy, są organizowane spotkania naturystyczne, ale wyłącznie dla par - właściciele chcą w ten sposób, uniknąć przykrych i krępujących sytuacji. Latem jeśli Wam się znudzi pobyt tutaj, zaproponują Wam wycieczki w dzikie ostępy Bieszczad i pikniki nad górskimi potokami i rzekami.

W niedługim czasie, planowane jest uruchomienie basenu oraz sauny fińskiej. Ośrodek współpracuje z Federacją Naturystów Polskich.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://osadabieszczady.pl.tl/Naturyzm.htm

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
1 votes
Recommend

loading...
Loading...
Loading...
Sponsored


Sponsored