Photos
Description

Witamy w Springwood Sun Club, klubie naturystycznym odpowiednim dla rodzin. Jesteśmy rodzinnym klubem naturystycznym, położonym w pięknej okolicy Essex. Jeśli naturyzm jest dla Ciebie czymś wyjątkowym, chcielibyśmy cię poznać. Wizyta w ciągu dnia, weekendu, a może na dłużej - całe naturystyczne wakacje, możemy uwzględnić prośby o obozowanie namiotów, przyczep kempingowych i samochodów kempingowych, z zastrzeżeniem ograniczeń wielkości.

 

CO OFERUJEMY NATURYSTOM

Aktywność na słońcu czy nie, wybór należy do ciebie 

Aktywność jest integralną częścią naturyzmu. Oferujemy Miniten, Pétanque, łucznictwo, pływanie, tenis stołowy i rzutki lub spokojny spacer po lesie, wybór należy do Ciebie.

Naturyzm i natura idą w parze 

Znajdujemy się na 7 akrach lasów, z różnorodną rodzimą florą, fauną i dziką przyrodą do zobaczenia.

 

Rywalizuj, jeśli chcesz

 

Mamy ligi klubowe i organizujemy różne zawody. Jako klub organizowaliśmy zawody przeciwko innym klubom naturystycznym we wschodnim regionie. Niektórzy z naszych członków reprezentowali kraj na międzynarodowych zawodach. Mieliśmy nawet konkurs uprawy słonecznika. Jeśli chcesz być zajęty, gdy jesteś nagi, to jest to klub towarzyski odpowiedni dla Ciebie.

 

Kwitnące na różowo drzewo w klubie naturystycznym

 

O NASZYM KLUBIE

 

Założony w 1958 r. Jesteśmy przyjaznym dla rodzin klubem, którego właścicielami i członkami są sami ich członkowie.

 

Nasza konstytucja klubu stanowi, że:

 

Celem klubu jest zapewnienie zaplecza socjalnego i rekreacyjnego tej części społeczeństwa, którzy pragną przyłączyć się do stylu życia naturystów, tj. w naturalnym stanie pośród przyrody lub innym akceptowanym środowisku.

 

Stoły na zewnątrz do naturystycznej rekreacji

 

Teraz pytanie brzmi: czy chciałbyś spędzić większość czasu nago? Jeśli tak, może to być klub dla Ciebie

 

Nie zrozumcie nas źle, nagość nie jest egzekwowana u nas przez cały czas, jeśli jest zimno, wieje lub pada deszcz, to na terenie nie ma wielu nagich ludzi, ale nadal można być nagim w pomieszczeniach zamkniętych klubu, jeśli chcesz, a także na zewnątrz, jeśli jesteś wystarczająco odważny i wytrzymały! W opalanych drewnem pomieszczeniach klubowych rozgrywane są regularnie, zawody tenisa stołowego, rzutek, bilarda bez potrzeby noszenia odzieży.

 

Jak widać na zdjęciach z galerii, na naszej stronie internetowej, do której link znajdziesz pod tym opisem, istnieje sporo tematycznych wydarzeń towarzyskich. Dlatego mimo spędzania większości czasu bez ubrań cieszymy się również z możliwości ubierania się na różne okazję. Jednak nierzadko zaczynamy je ściągać po rozgrzaniu się od tańca.

 

W tym sezonie posiadamy już nową i ulepszoną, zainstalowaną saunę dla 8-10 osób. Wi-Fi dostępne jest za darmo w całej strefie klubu/pawilonu dla wszystkich odwiedzających. Many również ulepszony ostatnio system audio/DJ. 

Jeden z domków dla nudystów 

Udogodnienia dla odwiedzających, wczasowiczów i członków 

 

Udogodnienia dla gości i wczasowiczów

 

Kuchnia na zewnątrz. Wyposażona kuchnia z umywalką, bieżącą ciepłą i zimną wodą, lodówko-zamrażarką, mini piekarnikiem, grillem na węgiel drzewny i gaz, jest nawet pralka.

 

Wewnętrzna strefa gotowania

 

Nasza pawilonowa kuchnia wewnętrzna, która jest również dostępna dla gości i wczasowiczów. Idealna na ten okres, kiedy kuchnia na zewnątrz nie ma odpowiedniej przestrzeni do gotowania lub gdy pogoda jest przeciwko tobie. Bieżąca ciepła i zimna woda, wiele zlewów, 2 piekarniki, 2 kuchenki mikrofalowe, garnki i przybory kuchenne. Oczekujemy, że posprzątasz po sobie, a darowizna na zużytą energię jest zawsze mile widziana.

 

Dom klubowy

 

Kącik kuchenny naszego domu klubowego. Gorąca woda jest zawsze włączona i gotowa do zrobienia herbaty lub kawy. Mały zlew i ociekacz, kuchenka mikrofalowa, toster i mała lodówka. Nic dziwnego, że staje się to bardzo ruchliwym miejscem w porze śniadania, idealnym, jeśli chcesz ćwiczyć zsynchronizowane robienie herbaty i wznosić toast z innymi, którzy jedzą w tym czasie w klubie.

 

Aktywność w pomieszczeniu

 

Jeśli pogoda jest przeciwko nam, jest wiele rzeczy do zrobienia w pomieszczeniu. Mamy kilka urządzeń do ćwiczeń w pomieszczeniach, tenisa stołowego, rzutki, stół bilardowy. Prawie zawsze ktoś w coś gra. Jesteśmy dość aktywnym klubem, ale klub jest tym, czym chcesz, zrelaksuj się i wyluzuj, bądź aktywny, wybór należy do ciebie.

 

Odwiedzający na jeden dzień

 

Wszystkie wizyty powinny być wcześniej zarezerwowane. 10 £ Cena za osobę dorosłą. Dzieci są mile widziane, a osoby poniżej 18 roku życia wchodzą bezpłatnie z towarzyszącymi dorosłymi.

 

Nie zapomnij o ręczniku, na którym można usiąść, może krześle lub leżaku, a także o jedzeniu i piciu, jakie możesz chcieć przynieść. Uprzejmie przypominamy, że zawsze sprzątamy po sobie, ponieważ śmieci i bałagan nie są mile widzianym u nas gościem. WiFi dostępne w pomieszczeniach klubowych i w pawilonach jest bezpłatne z zastrzeżeniem zasad rozsądnego użytku.

 

Miejsca na przyczepy kempingowe i namioty

Odwiedzający kemping 

Namioty, przyczepy kempingowe i campery. Wszystkie wizyty powinny być wcześniej zarezerwowane. Formularz kempingowy do pobrania i dane kontaktowe znajdziesz na naszej stronie.

 

Stanowisko kempingowe, brak podłączenia do prądu - 20 £ za noc. Podana cena dotyczy stanowiska kempingowego, 2 osób dorosłych, dzieci poniżej 18 roku życia i braku podłączenia elektrycznego. Pobieramy taką samą opłatę kempingową za namioty, przyczepy kempingowe i samochody kempingowe.

 

Kemping dla jednej osoby dorosłej 15 £ 

Dodatkowa osoba korzystająca z kempingu 7,50 £. 

Czas wjazdu od 11 rano, godzina wyjazdu do 11 rano w dniu wyjazdu. 

Późniejsze wymeldowanie po godz. 11:00 do 19:00 w dniu wyjazdu 5 GBP za osobę dorosłą, w zależności od dostępności miejsc. 

Nasz klub jest członkiem BN (British Naturism). www.bn.org.uk

 

Stanowisko kempingowe z podłączeniem do prądu - 23 £ za dobę.

 

Podana cena dotyczy stanowiska kempingowego, 2 osób dorosłych, dzieci poniżej 18 roku życia i podłączenia elektrycznego. Pobieramy taką samą opłatę kempingową za namioty, przyczepy kempingowe i samochody kempingowe. Kemping dla jednej osoby dorosłej 18 GBP. Dodatkowa osoba korzystająca z kempingu 7,50 £.

 

Czas wjazdu od 11 rano, czas odlotu do 11 rano w dniu wyjazdu. Późne wymeldowanie o 19:00 w dniu wyjazdu 5 GBP za osobę dorosłą, w zależności od dostępności. 

Bezpłatne WiFi dostępne w pomieszczeniach klubowych / pawilonów, z zastrzeżeniem zasad dozwolonego użytku.  

 

Rabat za długi pobyt 5% zniżki. Otrzymasz 5% zniżki na opłatę za kemping, przy pobycie na 5 lub więcej nocy. Zniżka nie dotyczy opłaty 3 GBP za podłączenie elektryczne. 

Bezpłatne WiFi dostępne w pomieszczeniach klubowych / pawilonów, z zastrzeżeniem zasad dozwolonego użytku.

 

Pływanie w pobliskim stawie

 

Adres:

Springwood Sun Club

Colchester, Essex, England, CO6 3EY, United Kingdom 

site: https://springwoodsunclub.co.uk/

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Recommend

loading...
Loading...
Loading...