Photos
Description

SunEden Naturist Resort położony jest na 35-hektarowej farmie Bushveld, około 50 km na północny wschód od Pretorii, 100 km od Johannesburga. Dojazd z międzynarodowego lotniska OR Tambo zajmuje tylko około 1,5 godziny. Ośrodek naturystyczny SunEden graniczy z rezerwatem Dinokeng Big 5 Game Reserve z wejściem oddalonym o zaledwie 4 km.

Odpręż się i zrelaksuj w pięknym basenie. W klubie znajduje się dobrze zaopatrzony bar. Graj w bilard i rzutki lub oglądaj DSTV na dużym ekranie. Restauracja serwuje lekkie posiłki w ciągu dnia i wczesnym wieczorem.  

Jest sklep spożywczy z zapasem prawie wszystkiego, czego może potrzebować gość. Mamy ponad 100 gatunków ptaków, liczne gatunki drzew i kwiatów, przytulne domki z regularną rozrywką w Boma. Idealne miejsce na jednodniową wizytę, weekend lub dłuższe relaksujące wakacje z pełną swobodą i relaksem. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. 

 

Widok na ośrodek z góry 

 

Zajęcia 

Działania obejmują kajakarstwo, tenis stołowy, szachy ogrodowe, rzutki, trampolinę i siatkówkę wodną, obserwowanie ptaków, obserwowanie gwiazd i wiele innych. 

Inne działania w promieniu 30 km obejmują: 

Golf, balon na gorące powietrze, wędkowanie, spa, skakanka, wycieczki po kopalniach, wioski kulturalne, polowanie, Mystic Monkeys & Feathers Wildlife Park Animal Sanctuary & Zoo, tor dla rowerów górskich i wiele innych.

 

EdenSpa

EdenSpa składa się z podgrzewanego krytego basenu i 2 saun, mokrej sauny parowej i suchej sauny na podczerwień. Są prysznice, które służą do umycia się przed wejściem do wody i po wyjściu z sauny. EdenSpa jest idealne na chłodne zimowe miesiące oraz na chłodniejsze dni i wieczory relaks i odprężenie podczas słuchania kojącej muzyki w spa. EdenSpa jest codziennie serwisowany w celu zapewnienia czystości i higieny. Godziny otwarcia spa 07:00 - 23:00

 

Naturyści na rowerach 

Kemping

Teren kempingu znajduje się w pobliżu wszystkich udogodnień i jest bardzo popularny wśród miłośników przyrody. Najlepszy sposób na poznanie natury - tylko cienkie płótno między Tobą a wszystkimi dźwiękami natury.

Basen

Wygrzewaj się na słońcu przy naszym TERAZ OGRZEWANYM ZIMOWYM basenie lub zrelaksuj się w cieniu drzew Busha. W otoczeniu naturalnego piękna i spokoju łatwo zapomnieć o codziennej presji współczesnego świata. Nowe leżaki zwiększają komfort.

Pub

SunEden Pub to świetne miejsce do rozmowy z przyjaciółmi lub drinka. Kominek i ciepła atmosfera w barze, zapewniają nam ciepło i przytulność w zimowe wieczory, podczas gdy oglądasz sport na dużym ekranie lub rozmawiasz ze starymi i nowymi przyjaciółmi. Cztery kominki w zamkniętym budynku w Bomie zapewniają cudowną atmosferę do siedzenia i pogadania w ciche wieczory lub czasami spontaniczne imprezy taneczne czy wybory miss naturystów.

 

Nudystki opalają się na leżakach w ośrodku w RPA 

 

SunEden Naturist Resort is located on a 35 hectare bushveld farm, about 50 km NE from Pretoria, 100 km from Johannesburg. The drive from O.R. Tambo International Airport is about 1,5 hour only 

 

Firma SunEden została założona przez wielu oddanych naturystów jako prywatny ośrodek naturystyczny w 1995 roku i obecnie prowadzi swoją działalność już trzecią dekadę. Ośrodek szybko się rozwija i co roku oferowane są nowe, ulepszone obiekty. 48 akcjonariuszy SunEden Shareblock Company (Pty) Ltd to oddani naturyści, którzy wybrali naturystyczny styl życia i zapraszają wszystkich innych naturystów oraz potencjalnych naturystów do odwiedzenia SunEden, aby cieszyć się wyjątkowym stylem życia, jakim jest nagość społeczna.

 

Naszą misją jest zapewnienie naturystom okazji do radosnej wolności relaksu „au natural” w naszym pięknym kurorcie, który jest stale postrzegany jako łatwo dostępny, niedrogi, czysty, wygodny, bezpieczny, zadbany i atrakcyjny, obsługiwany przez przyjazny personel. Naszą wizją jest robić to w taki sposób, abyśmy mogli być uważani za najlepszych.

 

Naturyzm opiera się na udziale rodziny i dlatego akceptujemy nagie interakcje społeczne między parami i rodzinami, w tym dziećmi, bez barier noszenia ubrania. Nasz styl życia wspiera szacunek dla środowiska i prowadzi do zdrowszego i bardziej humanitarnego życia, bogatszego, prostszego i oświeconego radością i wolnością.

 

Jeśli nigdy wcześniej nie doświadczyłeś czystej radości z relaksu w „Au Natural”, czeka Cię u nas prawdziwa uczta!

 

site: https://suneden.com/

Location
Comments
Order by: 
Per page:
 
  • There are no comments yet
Rate
0 votes
Recommend

loading...
Loading...
Loading...